تعمیرکار سیار کولر آبی

تعمیرکار سیار کولر آبی

تعمیرکار سیار کولر آبی ، فرد متخصصی که آماده همکاری و ارائه خدمت به همشهریانش در تمام مناطق می باشد، مزیت مراجعه به تعمیرکاران سیار کولر آبی این است که این افراد سریعا در دسترس بوده و حتی در ساعاتی غیر از ساعات اداری این متخصصین در دسترس شما قرار می گیرند .


سرویس کولر آبی سیار :


سرویس کولر آبی سیار ، به دلیل بالا بودن ضریب فرسایشی بعضی قطعات کولر آبی و یا فرسوده شدن قطعات ، کولر آبی سرویس نشده مصرف آب و برق بالایی دارد جهت صرفه جویی در مصرف انرژی کولر های آبی خود را سرویس کنید . مزیت دیگر استفاده از سرویسکاران سیار ارزان بودن خدماتشان در قیاس با متخصصین دیگر است که دلیل آن سیار بودن محل کار می باشد که هزینه ای در جهت مکان و محل کار خود نمی پردازند .


خدماتی که سرویسکار سیار انجام می دهد :


سرویس کولر آبی به صورت کلی ، تعمیر دینام کولر آبی ، تعمیر پمپ آب و نحوه روغنکاری پمپ کولر آبی ، تعمیر سیم کشی کولر ، تعویض شناور کولر ، سرویس تعمیر و تعویض پمپ آب کولر ، تعویض یاتاقان ،بررسی و تعویض تسمه ،نوسازی و تعویض پوشال کولر آبی ، تنظیم لوله های آبریز ، تعویض دینام

تعمیر کولر آبی سیار :


تعمیر کولر آبی سیار ، یکی از سرویس های پر مصرف تهویه هوا در ایران کولر آبی می باشد و همین موضوع سبب می شود که تعمیر کولر آبی حائز اهمیت باشد . با ما تماس بگیرید و تمامی خدمات در زمینه سرویس و تعمیر کولر آبی را در سریع ترین زمان ممکن از متخصصین ما بخواهید.


تعمیرات کولر آبی :


تعمیرات کولر آبی ، در مناطق گرم و خشک کولر های آبی بهترین انتخاب هستند زیرا رطوبت ناشی از گردش آب در سیستم این کولرها باعث مرطوب تر شدن محیط خواهد شد . قبل از استارت زدن کولر دریچه های کولر را کاملا باز کرده زیرا در هنگام شروع به کار کردن فشار زیادی به کولر وارد نشود.قبل از اولین استفاده از کولر های آبی بهتر است که به شستشوی کولر بپردازیم زیرا باعث پخش شدن گرد وخاک در محیط می شود .


کولر ساز سیار :

کلید های پمپ آب و موتور وصل هستند اما کولر آبی کار نمی کند: ممکن است که برق شبکه قطع باشد . موتور یا پمپ آب امکان دارد معیوب باشند.
زمانی که کولر آبی کار می کند اما کولر باد گرم می زند : پمپ آب کار نمی کند کلید پمپ آب قطع است.اتصالات پمپ آب دچار قطعی شده است. مسیر آبرسانی پمپ آب مسدود شده است. تنظیم شناور تغییر کرده است.شیلنگ آب از پایه پمپ آب یا سه راهی جدا شده است. منافذ ناودان های درپوش مسدود است.
با وجود سالم بودن پمپ آب و موتور ، کولر آبی، هوادهی مطلوب را ندارد:دریچه­ های ورودی کولر نیمه باز یا بسته باشند.تسمه کولر از تنظیم خارج شده است.
موتور کولر روشن است اما چرخش ندارد: پولی پروانه و موتور در یک امتداد نیستند.سیم پیچ راه انداز یا سیم پیچی های دور تند خراب شده است.تسمه کولر سفت بسته شده است.
کولر آبی با سر و صدا زیادی کار می کند: یاتاقان های موتور یا یاتاقان های پروانه معیوب شده اند. یاتاقان ها به درستی روغن کاری نشده اند.پیچ یاتاقان های دو سر محور پروانه شل شده است.تسمه کولر تنظیم نیست. موتور کولر نیم سوز شده است.

تعمیرات سیار کولر آبی :


تعمیرات سیار کولر آبی ، رویس کار پس از پایان کار به کنترل نهایی کولر آبی شما می پردازد ، پیش از برگرداندن در پوش توسط سرویسکار موارد زیر باید توسط سرویسکار و تعمیرکار بررسی شود . وضعیت قرار گرفتن پوشال ها، آب پخش کن ها و فاصله پوشال ها با تسمه و پمپ آب را کنترل کند.سپس باید کیفیت هوادهی کولر ابتدا در دور کند موتور و سپس در دور تند را بررسی کند. در صورتی که کیفیت هوادهی و خنک کنندگی کولر آبی شما مطلوب است، سرویس کولر آبی شما به درستی انجام شده است.


هزینه سرویس کولر آبی سیار :


هزینه سرویس کولر آبی سیار ، سرویس کولر آبی جزو خدمات سرمایشی – گرمایشی طبفه بندی می شود این خدمات توسط متخصصین الکتریکی و تاسیساتی ارائه می شود .هزینه سرویس کولر آبی در مناطق مختلف متفاوت است اما با همه این وجود عواملی در تعیین هزینه تعمیر و سرویس کاری کولر آبی دخیل هستند از جمله این عوامل می توان به محله و محدوده انجام خدمت رسانی ،کیفیت کار سرویسکاران ، و قطعاتی که نیاز به سرویس و یا تعویض و شستشو دارند بستگی دارد.


هزینه سرویس کولر آبی شامل خرید پوشال و یا لوازم دیگر نمی شود در صورتی که در هنگام سرویس و تعمیر کولرآبی نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه ای باشد هزینه آن به شکل جداگانه محاسبه می شود .خرید قطعات تعویض شده بر عهده مشتری است و در صورت تمایل توسط سرویس ‌کار انجام خواهد شد. همه سرویس دهنده ها موظف هستند در قبال خرید قطعات اضافی، فاکتور معتبر ارائه دهند.


در صورتی که نیاز به شستشو و رفع پوسیدگی کف کولر نصب سایه بان، تعویض برزنت، تعویض کف، تعویض یا تعمیر موتور و یاتاقان باشد قیمت سرویس کولر آبی تغییر خواهد کرد و مبلغ اضافی روی هزینه سرویس کولر آبی محاسبه می شود.


سرویس کاری سیار کولر آبی


سرویس کاری سیار کولر آبی ، برخی از افراد خودشان به سرویسکاری و تعمیر کولر آبی اقدام می کنند اما ما به شما توصیه می کنیم که سرویس کاری و تعمیرات کولر خود را به متخصصین این زمینه بسپارید تا از خطرات جانی و مالی پیشگیری به عمل آید اما اگر با همه این وجود تمایل به مراجعه به متخصصین تعمیرکار ندارید به نکات زیر توجه کنید :


به هیچ وجه هر سه دکمه کولر آب را به صورت همزمان فشار ندهید.
یک سرویس کار کولر آبی همواره باید سلامت خود را در اولویت قرار دهد.
چند دقیقه قبل از روشن کردن موتور کولر ، پمپ آب کولر را روشن بگذارید.
در فصل های گرم سال ، تخلیه تشتک کولر ماهی یک بار باعث آبرسانی بهتر در کولر می شود.
در صورتی که آب لوله کشی در منطقه شما املاح زیادی دارد سالی یکبار پوشال ها تعویض شوند.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309