تعمیر پکیج ایران رادیاتور

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، همان طور که می دانید در زمان های گذشته وسایل گرمایشی نسبت به حالا خیلی پیشرفته نبودند. عموم مردم برای گرم کردن خانه های خود و استفاده از آب گرم از موتور خانه ها کمک می گرفتند که خود این موتور خانه مشکلات زیادی برای عموم کسانی که استفاده می کردند داشت،

گرچه هنوز آپارتمان هایی وجود دارند که از موتور خانه استفاده می کنند اما امروزه با پیشرفت علم، وسایل گرمایشی قدیمی جای خود را به پکیج ها داده اند. علت برتری و مزیت داشتن پکیج ها داشتن خصوصیات خوب و خاصشان است مثل اینکه هر واحد به طور جدا گانه پکیج گرمایی خود را دارد و دیگر از سروصدای موتور خانه خبری نیست و جای کمتری را اشغال می کند. البته باید بگوییم که این پکیج ها هم مشکلات خاص خودشان را دارند که به سرویس و تعمیر نیاز دارند. در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا با تعمیر پکیج ایران رادیاتور آشنا شوید.


تعمیر پکیج ایران رادیاتور


تامین آب گرم برای محل سکونت یکی از نیازهای ضروری و مهم هر منزل یا آپارتمان می باشد. باید بگوییم با پیشرفت علم شما امروزه شاهد انواع پکیج در بازار می باشید که هرکدام ویژگی و امکانات خاص خودش را دارد، اما باید بگوییم که قیمت مناسب سوخت در کشورمان باعث شده تا پکیج های گازی و پکیج های گازوئیلی طرفداران زیادی داشته باشند.
چه زمانی پکیج شما به سرویس یا تعمیر نیاز دارد :
1.زمانی که تازه پکیج را خریداری کرده اید برای نصب و راه اندازی به سرویس پکیج ایران رادیاتور نیاز دارید.
2. سر و صدای پکیج ایران رادیاتور شما بیش از حد معمول است.
3.پکیج ایران رادیاتور شما روشن می شود اما آب گرم نمی دهد.
4. پکیج ایران رادیاتور شما روشن نمی شود و از کار افتاده است.
5.فشار آب خروجی از پکیج ایران رادیاتور کم می باشد.
6.درجه حرارت پکیج ایران رادیاتور نوسان داشته باشد.
7.از پکیج ایران رادیاتور آب چکه می کند.
در صورت مشاهده این مشکلات، پکیج ایران رادیاتور شما به تعمیر و سرویس احتیاج دارد.

رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور


رسوب زدایی پکیج ایران رادیاتور یکی از کارهایی است که حتما باید سرویس کار متخصص انجام دهد، زیرا با انجام دادن این کار نه تنها مشکلی حل نمی شود بلکه باعث ایجاد خسارت جبران ناپذیری می شود. بهترین کار و کمک این است که از رسوب گیری پکیج جلوگیری کنیم به این صورت که حتما فیلتر را در ورودی آب به پکیج نصب کنیم تا رسوب کمتری بگیرد.دقت کنید که استفاده زیاد از مواد شیمیایی برای رسوب زدایی ممکن است باعث سوراخ شدن لوله ها شود پس بازهم تایید می کنیم که این کار به متخصصین باتجربه ما در فن آوران سرویس بسپارید. شرکت فن آوران سرویس سال ها با تجربه کاری فراوان و داشتن نیروهای متخصص و ماهر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

رسوب گیری پکیج دیواری ایران رادیاتور چه ضرر هایی دارد؟


1.زمانی که داخل لوله ها از املاح پر باشد، آب نمی تواند مثل روزهای اول در گردش و حرکت باشد. پس صد در صد نمی تواند وظیفه ی اصلی خود یعنی گرم کردن رادیاتور ها را انجام دهد.
2- زمانی که مبدل حرارتی شما از املاح پر باشد ، دیواره ی آن شبیه عایق حرارتی می شود و گرما به آب گردشی در مدار نمی رسد و حرکت گرمایشی سیستم حسابی پایین میآید.
3- حالا اگر دائما پکیج رسوب بگیرد و عمل رسوب زدایی تکرار شود پکیج شما سوراخ میشود و باید آن راعوض کنید.

آموزش رسوب زدایی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور


1- باید آب گرم را باز کنید و شیر شوفاژ را نیز باز بگذارید تا فشار پکیج به صفر برسد. البته قبلش باید شیر ورودی پکیج را هم ببندیم.
2.مبدل و روکش پکیج ایران رادیاتور را باز کنید.
3- برای اسید شویی ازماده ای به نام دیسکلر استفاده می کنند. باید بدانید که این ماده اثر شیمیایی بالایی دارد. اگر این دیسکلر به بدن شما بخورد باعث سوختگی می شود و حتی اگر بوی این ماده هم به شما بخورد، ممکن است باعث اختلال تنفسی بشود، پس خیلی مواظب باشید.
4- از هر اسیدی برای شستشو استفاده نکنید. این طور نیست که هراسیدی قابلیت این را داشته باشد که املاح داخلی مبدل و … را از بین ببرد.
5- دقت کنید که از اسیدهای خیلی قوی ، جوهرنمک ها و … استفاده نکنید که ممکن است، مبدل شما را برای همیشه از بین ببرد.
6- اگر هم پکیج ایران رادیاتور را رسوب زدایی نکنید، خسارت جدی به پکیج شما وارد می شود. گفتنی است رسوب گیری پکیج یک مشکل رایج در همه پکیج ها می باشد و این طور نیست که فقط برای پکیج شما اتفاق افتاده باشد.

نکات نگهداری از دستگاه پکیج دیواری ایران رادیاتور:


1- به دمای پکیج دقت کنید که دمای عادی داشته باشد یعنی نوسان نداشته باشد.
2- به هیچ عنوان در زیر پکیج ایران رادیاتور وسایل گازسوز استفاده نکنید، زیرا باعث آتش سوزی می شود.
3-هر زمان مشکلی برای پکیج ایران رادیاتور شما پیش آمد اول با متخصص مربوطه تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.
4- بهتر است که از رسوب گیر املاح استفاده کنید و دو سه ماهی یکبار آن را تعویض کنید
5- دقت داشته باشید که نشتی آب در مسیر لوله آب به دور خانه و درون رادیاتورها و شوفاژ وجو نداشته باشد.
6- خیلی مراقب باشید که پکیج دیواری ایران رادیاتور شما هرگز بدون آب کار نکند زیرا خیلی برای پکیج ضرر دارد.
7- فشار آب سیستم دستگاه شما نباید به کمتر از یک برسد و اگر چنین شد، شیر پر کن را باز کنید تا فشار بالا بیاید و پس از آن که فشار به بالای عدد یک رسید شیر را ببندید.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور


با توجه به بالارفتن قیمت ها قطعا هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز افزایش داشته است، اما نگران نباشید زیرا دستمزد تعمیر پکیج را تا زمان بازدید سرویس کار نمیتوان بطور دقیق حساب کرد. هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور با توجه به خدماتی است که سرویس کار برای شما انجام می دهد.


تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور شما با فن آوران سرویس


با فن آوران سرویس نگران تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور خودتان نباشید زیرا فن آوران سرویس با ارائه بهترین افراد و خدمات دهی بالا در همه مراحل به شما کمک خواهد کرد و تمام خدمات مثل نصب و راه اندازی، رسوب زدایی، تعویض قطعات را با بالاترین تجربه و تخصص انجام می دهد.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309