تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیر کولر گازی در تهران ، امروزه داشتن سیستم های خنک کننده و گرمایشی در هر ساختمان و خانه ای حیاتی و واجب به نظر می رسد زیرا بدون حضور این دستگاه ها، دمای اتاق ممکن است خیلی سرد و یا خیلی گرم شود به طوری که نتوانید به راحتی در آن مکان حضور داشته باشید.

اهمیت و قدر این دستگاه ها را زمانی که برای استفاده از آن ها با مشکل مواجه می شویم را بیشتر می دانیم. بهتر است برای عملکرد این کولر گازی ها آن ها را مورد بازبینی و بازرسی و سرویس فصلی و متناسب از آن ها قرار دهیم تا در کاهش مصرف انرژی آنان کوشا باشیم و از پرداخت هزینه های سنگین و گزاف بیهوده تعمیرات جلوگیری کنیم. جلوگیری از خرابی و انجام تعمیرات لازم نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تعمیر کولر گازی در خود محل


تعمیر کولرگازی در خود محل مهارت و تخصص می خواهد. برای افزایش طول عمر کولرگازی خود بهتر است که ، برای تعمیر کردن آن را به تعمیرکار کولرگازی ماهرو با تجربه بسپارید. مجموعه فن آوران سرویس، نمایندگی تعمیرگاه مجاز کولرگازی با سابقه ای درخشان در امر تعمیرات کولرگازی ، با شعبه های مختلف در سراسر تهران در ارتباط بوده. این مجموعه دارای تکنسین های متعهد و زبده است که خدمات کولرگازی را با ضمانت نامه رسمی و قطعات فابریک و جدید را برای شما در اسرع وقت انجام دهند.
اما آن چیزی که در انجام سرویس و تعمیر این سیستم ها دارای اهمیت می باشد انتخاب یک تعمیرکار با تجربه و متخصص می باشد. زیرا اگر کار را به افراد مبتدی یا آماتور بسپاریم نه تنها عیب دستگاه شما را به درستی تشخیص نمی دهند بلکه گاهی باعث ایجاد هزینه سنگین تر و گزاف تری خواهیم شد پس بهتر است در انتخاب تعمیرکار خود دقت لازم را به عمل اوردید.
یکی از خدمات ویژه ای که در مجموعه فنی و مهندسی فن آوران سرویس به صورت کاملا تخصصی انجام می شود ارائه کلیه خدمات کولر گازی از قبیل شستشو و سرویس کولر گازی ، تعمیر کولر گازی ، جابجایی و نصب کولر گازی ، تعویض کمپرسور کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی و….می باشد که شما می توانید خدماتی کاملا نو و متفاوت را از این مجموعه ماهر دریافت کنید.


تعمیر کولر گازی در غرب تهران


تعمیر کولر گازی یکی از نگرانی‌ها و استرس های ساکنان منطقه غرب تهران می باشد که چگونگه دریافت خدمات تعمیرات کولر گازی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. .زیرا زمانی که کولر شما در گرمای شدید تابستان عملکرد خوبی ندارد علاوه بر اینکه به دنبال یک تعمیرکار با تجربه در شهر میگردید تمایل دارید که تعمیرکار در نزدیکترین محل کار یا زندگی خود پیدا کنید تا هرچه زودتر خود را به شما برساند کولرتان را تعمیر کند.با تعمیرکاران ماهر فن آوران سرویس جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا که به راحتی نیروهای خودشان را در اختیار شما قرار می دهند تا هر جه زودتر مشکل کولر گازی شما رفع شود.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر کولر گازی


عوامل زیادی بر هزینه تعمیر کولرگازی اثر می گذارد .که این عوامل از نوع مارک یا برند کولر گازی تا نوع خرابی کولر گرفته تا قطعاتی که نیاز به تعویض دارند می باشند که همه در هزینه تعمیر کولر گازی اثر گذار می باشند. توصیه می شود برای تعمیر کولر گازی از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه استفاده کنید تا نیاز به صرف هزینه بیشتر نباشد و عوامل مختلفی که در هزینه تعمیر اثر گذار هستند.

- هزینه شارژ گاز تکمیلی
- هزینه عیاب و ذهاب تعمیرکار
- نوع برند کولرگازی
- کیفیت کار تعمیر کار کولر گازی تهران
- مدت زمانی که فنی کار صرف تعمیر کولر گازی می کند.
- نوع قطعه کولرگازی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

بنظر شما تعمیر کولرگازی بهتر است یا تعویض کولر گازی؟


اگر واقعا کولر گازی های شما قابل استفاده نبستند و ممکن است که شرایط سخت و طاقت فرسایی را بر دوش شما بگذارند بهتر است که حتما کولر گازی را تعویض کنید. برای جلوگیری از هزینه های اضافی که صرف تعمیر کولر گازی قدیمی می شود و یا کاهش مصرف انرژی چرا که کولر های گازی قدیمی با کارکرد بالا و عیب آن مصرف انرژی بالا می باشد که شما را متحمل پرداخت هزینه های سنگین قبوض ماهانه می کنند. زیبایی، کولر های گازی جدید و نو با داشتن ظاهری زیبا جایگزین کولر قدیمی با ظاهری کهنه و زنگ زده می شود و زیبایی محیط خانه یا مجیط کار را برای شما دو چندان می کند.


تعمیر کولر گازی در تهران :

1. تعمیر کولر گازی زمانیکه دستگاه روشن است اما خوب خنک نمی کند :شما ابتدا باید از تنظیم بودن دمای دستگاه مطمئن شوید سپس فیلتر هوای کولر گازی خود را چک کنید در صورت کثیف بودن بودن فیلتر آن را تمیز کنید ، اگر باز هم خنک نکرد می تواند به علت نداشتن گاز یا از کار افتادن کمپرسور یا خراب بودن برد دستگاه باشد که در اینصورت تعمیر کولر گازی خود را باید به تعمیرکار کولر گازی متخصص بسپارید.

2. اگراز کولر گازی یا اسپیلت شما آب چکه می کند : یکی از دلیل ها می تواند کم بودن گاز کولر گازی باشد که سبب برفک روی اپراتور می گردد که این برفک ها در اثر گرما آب شدند و چکه می کنند.دلیل بعدی آن می تواند سوراخ بودن شلنگ تخلیه یا شکستگی حوضچه باشد.

3. اگر کولر گازی شما سر و صدای زیاد دارد : به احتمال خیلی زیاد از فن یا پروانه فن می باشد.

4. اگر اسپیلت شما باد گرم نمی دهد : در این مورد اول چک کنید که کنترل دستگاه در درجه مناسبی تنظیم باشد اگر مشکلی نبود باید شیر برقی یا سنسورهای دما حتما بررسی شوند.
اگر با همچین مواردی رو به رو شدید و قادر به تعمیر کولر گازی های خود نبودید حنما با متخصصین و تعمیرکاران زبده فن آوران سرویس تماس حاصل فرمایید.

اغلب مشکلات کولر گازی چیست؟


مشکلات متنوعی در برخورد با کولر گازی قابل مشاهده هستند. مثل این موارد زیر : کولز گازی شما روشن نمی شود یا
موتور فن کولر گازی روشن شده اما کمپرسور راه نمی افتد یا
کولر خوب خنک نمی کند در صورتیکه فن و کمپرسور هر دو کار می کنند.
بدنه کولر گازی برق دارد.
سرمایی که کولر گازی تولید می کند بسیار زیاد است.
با روشن شدن کولر گازی ، فیوز قطع می شود.
در هنگام کار ، کولر گازی شما سر و صدای زیادی دارد یا گاهی اوقات نشتی آب دارد.
باد گرم از کولر گازی خارج می شود.
با قرار دادن کلید فن روی تمام حالت ها ، فن روشن نمی شود اما کمپرسور کار می کند.
اینا مشکلات رایج کولرگازی می باشد که باید در برخورد با هرکدام از آن ها با متخصص و ت.عمیر کار مخصوص تماس حاصل بفرمایید.

 

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309