تعمیر کولر های گازی ال جی | تعمیرات کولر گازی ال جی | نمایندگی تعمیرات کولر ال جی در تهران

تعمیر کولر های گازی ال جی

تعمیر کولر های گازی ال جی ، کولر گازی ال جی یکی از بهترین کولر گازی‌های تولید شده در بازار است که از عملکرد خوب و مناسبی جهت تأمین هوای مطبوع  در منازل برخوردار است. اما با وجود این کیفیت  گاهی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس و  تعمیر کولر گازی ال جی را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید.ویژگی هایی که تعمیرگاه مجاز کولر گازی ال جی دارند.


- تمام قطعه ها مورد استفاده در تعمیرات کولر گازی شما کاملاٌ اصل و شرکتی می باشند.
- هر ساله به برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی تعمیرکاران متخصص و با تجربه می پردازد.  
- اعزام تمام تکنسین ها با زمان درخواستی شما برای سرویس دهی هماهنگ خواهد شد.
- از بابت خرابی کولر گازی ال جی خود نگرانی نداشته باشید. زیرا که تمامی تعمیرات ،ضمانت ۹۰ روزه می باشند.
- برای دسترسی و ارتباط هر چه سریعتر، می توانید از راه های مختلفی  مثل ایمیل و تماس با ما در ارتباط باشید.


نشانه هایی که به شما می گوید کولر گازی ال جی شما به تعمیرات نیاز دارد.


زمانی که مشکلاتی در رابطه با کولر گازی ال جی خود پیش آمد، اما مطمئن نیستید که باید با مرکزخدمات تعمیر کولر گازی ال جی تماس بگیرید یا خیر، بهتر است نگاهی به مورد های زیر بیندازید:

1- کولر گازی گرمایش ندارد.
2- سرمای کولر گازی کم شده است.
3- موتور روشن و خاموش می شود.
4- سر و صدای دستگاه زیاد و غیر عادی است.
5- آبریزش یا نشتی دارد یعنی چکه می کند.
6- موتور دستگاه روشن و خاموش می شود.
7- کولر گازی باد خنک تولید نمی کند.
8- ریموت کنترل کار نمی کند.
9- کولر گازی روشن نمی شود.
10- در هنگام کار کرد آب از آن پرتاب می شود.
11- صدا های ناهنجار و بلند هنگام کارکردن می دهد.


از مشکلات رایج کولر گازی ال جی که 9 مورد می باشد.


1- کولرگازی اصلا کار نمی کند.
اگر کولر گازی شما کار نمی کند لازم است ابتدا باتری های ترموستات را چک کنید. اگر باتری ها سالم بودند، به سراغ فیوز مدار سیستم بروید. در صورتی که فیوز سالم بود و از جریان مدار قطع نشده، احتمالا اشکال تخصصی تری وجود دارد. تنها راه حل باقی مانده تماس با تکنسین متخصص برای بازدید از کولر ال جی شماست.


2- کولر گازی خنک نمی کند.
اگر کولر گازی شما خنک نمی کند، ابتدا فیلتر هوا را تعویض کنید. در صورتی که مشکل شما همچنان وجود دارد، امکان اینکه عیب از ترموستات دستگاه باشد هست. اگر ترموستات نیز سالم بود، احتمالا مشکل به کلیت عملکرد کولر گازی شما مربوط می شود و ممکن است مربوط به برد الکترونیکی نیز باشد. پس بهتر است با تکنسین متخصص تماس بگیرید.


3- کولر گازی ال جی دائما روشن و خاموش می شود.
زمانی که کولر گازی شما پشت سرهم روشن و خاموش می شود، نشانه ای از وجود مشکلی مهم در دستگاه کولر است. به احتمال زیاد، قسمت کندانسور کثیف است و یا مسدود شده و نیز ممکن است اواپراتور کثیف شده باشد. هر دو بخش را ازهرگونه مسدودیت و گرفتگی بررسی نمایید. اینکه حتما کل کولر گازی را تمیز کنید تا هرگونه کثیفی و مواد زائد از بین بروند.


4- فرآیند خنک سازی کولر یکنواخت نیست.
اگر یکی از اتاق ها سرد ودیگری تبدیل به سونا شده، این امر یکی از مشکلات رایج بوده که بهتراست برای برطرف نمودن سریعتر این مشکل، مواردی را قبل از تماس با تکنسین چک کنید شاید خودتان توانستید که مشکل را حل کنید.معمولا غیر یکنواخت بودن هوای محیط ناششی ازایراد سیم کشی و اتصالات نیزباشد حتما سیم کشی ها و اتصالات را چک کرده و از نبود قطعی، سوختگی و یاموارد دیگر مطمئن شوید.

5- کویل های یخ زده.
کویل های یخ زده معمولا به دلیل مبرد کم و یا جریان هوای محدود اتفاق می افتد. جهت بررسی و اطمینان از وجود جریان هوای کافی، ابتدا فیلتر را بررسی کنید و از نبود گرفتگی و مسدودیت در آن مطمئن شوید. در صورتی که فیلتر کثیف شده آن را تمیز کنید و یا اگر وقت تعویض آن رسیده، آن را عوض کنید. اگر فیلتر شما تمیز و بدون مسدودی است، احتمال دارد ایراد از سیم کشی ها و اتصالات باشد. بررسی کنید که قطعی در سیستم نباشد. در صورتی که نتوانستید چیز خاصی ازکولر گازی تشخیص دهید، لازم است تا با تعمیرکاران ماهر تماس بگیرید.


6- کمپرسور روشن نشده و کار نمی کند.
اگر کمپرسور کولر کار نمی کند، ممکن است به دلیل سوختگی یکی از سیم های اتصال باشد. یا نهایتا خود کمپرسور معیوب می باشد. می بایست میزان شارژ مبرد را چک و تنظیم کنید. کویل های کندانس را نیز تمیز کنید و خازن را بررسی نمایید. اگر کمپرسور به کار نیوفتاد، این قطعه را تعویض نمایید و با متخصصین و تعمیرکاران تماس بگیرید.


7- ترموستات کولر درست عمل نمی کند.
ممکن است بسیار پیش بیاید که دمای دلخواهی را برای کولر گازی تنظیم کرده باشید، اما آنچه که می بینید با تنظیمات شما فرق داشته است. اغلب این مشکل حاکی ازاین است که ترموستات دستگاه به درستی کالیبره نشده و ایراد دارد. البته ممکن است که ترموستات پس از کالیبره شدن نیز دوباره از حالت تنظیم خارج شده و کالیبراسیون مجدد لازم باشد. در این مواقع میتوانید کالیبراسیون مجدد را انجام دهید تا مشکل شما برطرف گردد.


8- کولر گازی پیوسته کارمی کند و خاموش نمی شود.
کولر شما باید پس از مدتی کارکرد، برای چند دقیقه خاموش شود. این خاموشی های گاهگاهی لازم است و در واقع اگر کولرتان پیوسته مشغول به کاراست، حاکی از وجود مشکلی در فن دستگاه می باشد. فن ترموستات را بر روی درجه خاموش قرار دهید و ملاحظه کنید که دستگاه خاموش می شود یا خیر. همچنین بهتر است میزان مبرد موجود در سیستم و سوئیچ های رله را نیز چک کنید.


9- کولر گازی چکه می کند.
چکه کردن ها و نشتی ها می توانند عوامل متفاوتی داشته باشند. معمولا به دلایلی از قبیل گرفتگی لوله یا فیلتر، وجود درز و شکاف در لوله تخلیه آب و یا از بین رفتن عایق دور لوله های مبرد کولر گازی، احتمال وجود نشتی یا آبریزش می باشد. ابتدا این موارد را بررسی کنید. در صورتی که قادر به تشخیص محل دقیق نشتی نبودید باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
نگران این مشکلات نباشید. متخصصین ما به تمامی این مشکلات آگاه اند و بعد از انجام تعمیرات شما از هوای مطبوع خانه لذت تمام را خواهید برد.


آیا سرویس کولر گازی ال جی هر ساله لازم است؟


کولر گازی ها به دلیل ساختاری که برای تولید صدای کمتر در آن به کار رفته است، کندانسور یا اصطلاحا موتور آن در فضای باز بیرون نصب می‌شود که با توجه به قرار گیری در مجاورت گرد و خاک درصورت سرویس نشدن سالانه علاوه بر کاهش عمر مفید  کولر گازی کم شده و بر هزینه برق مصرفی افزوده خواهد شد.
همچنین شما می‌توانید با سرویس سالیانه کولر گازی ال جی خود در صورت وجود هر گونه مشکل، از آن مطلع شده و آن را برطرف کنید تا با از کار افتادن کامل اسپلیت خود مواجه نشوید.
تمام پرسنل تعمیرکاران کولر گازی های مراکز مجاز، از دانش و تکنولوژی روز دنیا عقب نیستند و در این زمینه از دانش و اطلاعات خوبی برخوردارند.
 می توانند با عیب یابی دقیق تمام ایرادات و مشکلات کولر های گازی را برطرف کنند و حتی می توانند قطعات از کار افتاده را با قطعه های نو ال جی تعویض کنند.


قیمت کولر گازی های ال جی


قیمت کولر گازی های ال جی بستگی به نوع و مدل کولر گازی دارد. در سراسر اسران شما می توانید این کولر های گازی ها را از مراکز و نمایندگی های ال جی خریداری کنید.
درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309