سرویس کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی اجنرال یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارهاست که حتما باید قبل از رسیدن فصل طاقت فرسای تابستان آن را انجام دهید. همراه ما این مقاله را دنبال کنید تا به شما بگوییم سرویس کولرگازی چه زمانی نیاز می باشد.


کولر گازی های امروزی از عملکرد خوبی برای تعدیل و دادن هوای مطبوع بر خوردار هستند. کولر گازی اجنرال یکی از عالی ترین کولر گازی در کشور می باشد. کولر گازی اجنرال کارایی خیلی خوبی دارد اما با  این وجود باز هم شاید شما با مشکلاتی روبه رو شوید که اگر سرویس و  تعمیر کولر گازی اجنرال را به موقع انجام ندهید ممکن است که شما با مشکلات بزرگتری مواجه شوید که باید هزینه های سنگین را پرداخت کنید. زمانی که شما به سرویس کولر گازی اجنرال نیاز پیدا کردید می توانید با متخصصین ما در فن آوران سرویس تماس حاصل فرمایید  
گروه ما در فن آوران سرویس با نیروهای مجرب  در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی اجنرال هستند که آماده خدمت رسانی و رفع مشکلات شما می باشند.یکی از مهارت های مجموعه فن آوران سرویس ،سرویس کولر گازی و اسپلیت می باشد. هستند.


موارد مهمی که در زمان سرویس کولر گازی اجنرال باید به آن حتما توجه داشته باشید:


• اولین مرحله ای که بسیار مهم می باشد و باید در ابتدا مورد بررسی قرار بگیرد ترموستات است. باید از اتصال درست آن مطمئن شوید. حتما چک کنید که ترموستات به درستی کار می کند.
• یکی از موارد مهم دیگری که شما و سرویسکار متخصص سرویس کولر گازی باید به آن توجه کنید این است که در هنگام سرویس برق، کولر گازی را قطع می کند. این کار برای حفظ موارد ایمنی مفید و مهم می باشد.
• بعد از قطع جریان برق سرویس کار پنل کولر گازی را باز می کند. پنل کولر گازی باید توسط سرویس کار باز شود تا تمامی سیم کشی های آن مورد بررسی قرار بگیرد. این احتمال وجود دارد که شاید اشکال از سیم کشی ساختمان باشد.
• مرحله ی بعدی که مهم می باشد. اطمینان حاصل کردن از سالم بودن و درست کار کردن خازن و کندانسر آن می باشد. چک کردن خازن و کندانسر هم دارای مراحلی می باشد که باید توسط فرد سرویس کار برای سرویس کولر گازی اجنرال انجام شود.
• یکی از کارهایی که باید سرویسکار انجام دهد اندازه گیری فشار گاز موجود در کولر گازی می باشد. بر اساس نوع کولر گازی، طبق یک دستورالعمل باید کولز گازی ها دارای مقدار معینی گاز باشند. ممکن است کولر گازی شما یا دارای مقداری بیشتری گاز باشد و یا مقدار کمتری. که در این صورت باید کولر گازی اجنرال شما شارژ گاز شود.
• تا به اینجا موارد مهمی را به شما عزیزان گفتیم اما باید به شما بگوییم که از همه مهم تر کمپرسور و فن کولرگازی می باشد. این قسمت برای کولر گازی مانند اندام های حیاتی و مهم  عمل می کند. در نتیجه سالم بودن و درست کار کردن آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. باید متذکر شویم که عدم درست کار کردن آن ها موجب سوختن این قطعات می شود.
• مورد دیگری که در موتور کولر گازی مهم می باشد روغن کاری آن است.که حتما باید هر چند وقت یک بار کولر گازی  اجنرال را روغن کاری کنید.
در مراحل آخرتمیز کردن فیلتر کولر گازی و کل دستگاه را فراموش نکنید. به دلیل اینکه در روند بهبود کار کردن کولز گازی شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


سرویس کولر گازی اجنرال


کولر گازی ها یکی از وسیله های مهم در هر منزلی هستند که هوای مطبوع . دلچسبی را تولید کرده  هوای گرم خانه را از می برند تا شما در گرم ترین فصل سال هوای خنک را در منزلتان را داشته باشید. شما هر ساله شاهد تولید کولرهای گازی هرساله به بازار تولید و عرصه می شوید هستید که کولر گازی اجنرال در واقع یکی از کم مصرف ترین کولر گازی ها می باشد که کیفیت و عملکرد خوب و عالی آن، باعث شده نظر خیلی از مشتریان را به خودش جلب کند. سرویس کولر گازی اجنرال نیز مانند دیگر سرویس ها باید در زمان مناسب انجام شود تا شما دچار مشکل و یا اختلال نشوید. می توانید قبل از آمدن فصل گرما، سرویس کولر گازی اجنرال را انجام دهید و تا مدت ها از این کولر کم مصرف استفاده کنید. شما باید بدانید بعضی مواقع کولر گازی شما واقعا به سرویس نیاز دارد برای مثال زمانی که کولر گازی به جای سرد کردن فضا، هوای گرم به بیرون می دهد سرویس کولر گازی به شدت توصیه می شود. یا زمانی که  کولر درحین کار کردن سر و صدا کند ویا هر گونه مشکل دیگری، نشان دهد که کولر گازی دچاراختلال شده، که بهتراست هر چه زودتر با یک تعمیرکار متخصص هماهنگ کنید.
همچنین لازم است بدانید: مراقبت و نگهداری درست از کولر گازی باعث می شود که نه تنها در مصرف انرژی و هزینه های برق صرفه جویی کنید، بلکه طول عمر دستگاه نیز زیاد می شود و هزینه های اضافی نخواهید داشت. به همین علت توصیه می کنیم که سرویس کولر گازی اجنرال در زمان مشخص قبل از رخ دادن مشکل حتما حتما انجام دهید.


تعدادی از مشکلات مهم و رایج کولرگازی جنرال


از جمله مشکلات کولر گازی اجنرال که ممکن است شما با آنها مواجه شوید:
کولرگازی اجنرال شما باد گرم می دهد. چکیدن آب از کولرگازی. کار نکردن کولر گازی یا روشن نشدن آن . خراب شدن کمپرسور کولرگازی. مخزن گاز کولرگازی، خالی می باشد و احتیاج به شارژ گاز دارد. خراب شدن دستگاه کنترل کولرگازی. به هم ریختن تنظیمات کولرگازی. هنگام کار کردن صدای عجیبی می دهد. هنگام خارج شدن هوای سرد پرتاب قطرات آب هم به بیرون پرتاپ می شوند. 


چرا باید سرویس کولرگازی اجنرال را به یک تعمیرکار متخصص بسپاریم؟


تعمیرکار با توجه به تجربه، دانش و تخصص‌هایی که دارد با انواع دستگاه ها و برندهای مختلف آشنایی و تجربه دارد و به راحتی می تواند مشکلات و نقص های دستگاه را بررسی و آن را حل کند. از این رو توصیه می شود برای سرویس کولر گازی  اجنرال از تعمیرکارحرفه ای بهره مند شوید. همچنین ما به شما تعمیرکاران و سرویس کاران فن آوران سرویس را پیشنهاد می کنیم.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309