سرویس کولر گازی ال جی

سرویس کولر گازی ال جی

 سرویس کولر گازی ال جی ، در کمترین زمان تعمیرات کولرگازی ال جی و سرویس کولر گازی ال جی با بالاترین کیفیت و پشتیبانی و داشتن سرویس کاران مجرب درشرکت فن آوران سرویس انجام می شود. لطفا ما را در این مقاله همراهی کنید تا سرویس کولرگازی ال جی را به طور کامل برای شما شرح دهیم

و از رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی بگوییم .
کولر گازی ال جی یکی از بهترین کولر گازی‌های تولید شده در بازار می باشد که از عملکرد مناسب وعالی جهت تأمین هوای مطبوع منازل برخوردار است اما با وجود این کیفیت گاهی کولر گازی ال جی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید.

سرویس کولر گازی ال جی


در این جا، ما به زبان ساده سرویس کولرگازی ال جی را برای شما توضیح خواهیم داد.
قبل ازانجام هرکاری، در ابتدا باید برق دستگاه را حتما قطع کنید . زیرا که وجود جریان برق درزمان سرویس کولرگازی ال جی می تواند خطراتی را برای شما در پی داشته باشد.

در مرحله دوم به انجام سرویس پنل داخلی نیاز می باشد. برای انجام این کار، در ابتدا باید قاب جلویی پنل را باز کنید و فیلترهای آن را خارج کنید .بعد فیلترها را با آب بشویید تا گرد و خاک آنها کاملا تمیز شود.
در مرحله ی سوم سرویس کولر گازی ال جی، شما باید به تمیز کردن سنسور دستگاه بپردازید. وظیفه سنسور کولرگازی ، چک کردن دمای محیط و دادن فرمان روشن و خاموش شدن خودکار دستگاه را به برد کولر گازی ال جی می باشد. و کثیف شدن این سنسور می تواند باعث صدور فرمان خطا و مختل شدن کار کولر گازی شود.
در مرحله آخر، باید کویل های داخلی را شستشو و پاکسازی کنید. برای این کار، باید از یک آب پاش کمک بگیرید ، کویل ها را خیس کنید و بعد یک برس نرم را روی آنها بکشید؛ این کار پرزها و گرد و خاک کویل ها را از بین می برد. البته توجه به این نکته که نکته مهم می باشد اگرکولرگازی ال جی شما نزدیک آشپزخانه نصب شده است، آلودگی کویل ها به صورت چربی می باشند که و برای پاکسازی این قطعات باید از اسپری های گاز پاک کن استفاده کنید.

رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی چیست؟

1 . کولر گازی روشن نمیشود.
2 . سرمای کولر گازی کم شده و نمی تواند محیط را خنک کند.
3 . راندمان اولیه خود را ندارد و سرمایش کولر گازی کم شده است.
4 . آب ریزی از یونیت داخلی کولر گازی صورت می گیرد.
5 . قطعه کمپرسورکولر گازی روشن نمیشود کار نمی کند.
6 . یونیت داخلی هنگام کار کردن صدای زیادی میدهد.
7 . فیوز برق به محض روشن شدن کولر گازی قطع میشود.
8. کد ارور بر روی صفحه نمایشگر ظاهر میشود.


سرویس کولرگازی ال جی چه زمانی لازم میباشد ؟


سرویس کولرگازی ال جی بستگی به محیط و نوع استفاده آن از متفاوت می باشد برای مثال : سرویس کولرگازی ال جی برای منازل مسکونی هر 8 تا 10 ماه یکبار باید انجام شود ، این زمان برای محیط های تجاری مثل طباخی یا بوتیک بین 3 تا 4 ماه میباشد ، وسرویس کولر گازی ال جی برای دفاترکار بین 6 تا 8 ماه می باشد.
سرویس کولرگازی ال جی یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید زیرا در صورت رعایت آن می توانید به مقدار قابل توجهی درهزینه و وقت خود برای تعمیرات کولرگازی ال جی جلوگیری کنید.


تعمیر کولر گازی ال جی بصرفه تر است یا خرید دوباره کولر گازی ال جی ؟


زمانی که در فصل تابستان کولر گازی ال جی شما با مشکل مواجه می‌شود به دلیل شرایط حساسی که در آن قرار می‌گیرید ممکن است به یک تعمیرکار کولر گازی غیرحرفه‌ای اطمینان و درخواست کمک کنید.مشکلاتی که این موضوع می‌تواند برای شما به وجود آورد علاوه بر تعمیر نشدن کولر گازی ال جی امکان تحمیل هزینه‌های اضافی نیزخواهد شد. آن زمان در صورت تماس با تعمیرکاران متخصص کولر گازی ال جی شما با مشکلی فراتر از مشکل اولیه رو به رو هستید.

در جواب سوال بالا باید گفت که هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است. متخصصین ما در فن آوزان سرویس درصورت هزینه‌برداربودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض کولر گازی ال جی به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود و مشاوره عالی به شما خواهند داد.ما در فن آوران سرویس با داشتن تعمیرکاران متخصص کولر گازی ال جی که تمامی دورهای آموزشی تخصصی و علمی را در نمایندگی کولر گازی ال جی و مراکز آموزش دیده اند سالیانه به مشتری های زیادی خدمات رسانی کرده ایم .

برد کولر گازی ال جی


برد کولر گازی ال جی یکی از قطعات مهم می باشد زیرا که بخش ها ی مختلف و قطعات کولر گازی ال جی را کنترل می کند. این قطعه در عملکردی کولر گازی نقش بسیار مهمی دارد به خاطر این است که تعمیر کردن آن خیلی مهم می باشد. سرویس کاران خیلی خوب می دانند که خرابی برد و تعمیر اشتباه آن می تواند چه تاثیری در کارکرد کلی کولرگازی ال جی شما داشته باشد.


مشکلات برد کولر گازی ال جی چیست؟


درقسمت بالا از اهمییت این دستگاه برای شما گفتیم . در اینجا شما را با مشکلات برد کولر گازی آشنا می کنیم. یکی از مهم ترین مشکلات برد کولر گازی ال جی، زمانی است که دستگاه روشن نمی شود.در این صورت به احتمال زیاد برد دستگاه سوخته و باید آن را تعویض کنید. یا بعضی وقتا موتور روشن می شود اما بخاطر خرابی برد، کمپرسرکار نمی کند . روشن نشدن و کار نکردن فن هم مشکل دیگری است که در اثر خرابی برد صورت می گیرد. ندادن باد خنک، ناگهانی خاموش شدن دستگاه، با روشن کردن دستگاه برق منزل قطع از جمله مشکلات برد کولر گازی ال جی به شمار می روند.

تعمیر برد کولرگازی ال جی


برای تعمیر برد کولر گازی ال جی باید با صراحت بگوییم که این قطعه دربیشتر موارد قابل تعمیر نیست. یعنی اگر برد کولرگازی شما سوخت حتما باید آن را با یک قطعه جدید عوض کنید اما به این معنی نیست که برد کولر گازی به هیچ عنوان قابل تعمیر نیست. به کمک سرویس کاران زبده ما در فن آوران سرویس تعمیر برد کولر گازی ال جی انجام می شود و اگر قابل تعمییر نبود نگران نباشید . می توانید با قطعه جدید آن را تعویض کنید.


با کمک این مقاله متوجه شدیم که سرویس کولر گازی ال جی از اهمیت بالایی برخوردار است که حتما باید قبل از رسیدن گرمای طاقت فرسای تابستان آن را سرویس کنید.

 

 

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309