سرویس کولر گازی سامسونگ | سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ ، در کمترین زمان تعمیرات کولرگازی سامسونگ و سرویس کولر گازی سامسونگ با، بالاترین کیفیت و پشتیبانی در نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ انجام می گرد.


کولر گازی سامسونگ یکی از بهترین کولر گازی‌های تولید شده در بازار می باشد که از عملکرد مناسب و عالی جهت تأمین هوای مطبوع منازل برخوردار است. اما با وجود این کیفیت گاهی به مشکلاتی برخورد می کند که اگر سرویس وتعمیر کولر گازی سامسونگ را به موقع انجام ندهید ممکن است با مشکلات بیشتری مواجه شوید.

رایج ترین مشکلات کولر گازی سامسونگ در فصل تابستان :


1 . کولر گازی روشن نمیشود. 
2 . کولر گازی کار میکند اما باد خنک نمیزند.
3 . راندمان اولیه خود را ندارد و سرمایش کولز گازی کم شده است. 
4 . آب ریزی از یونیت داخلی کولر گازی صورت می گیرد. 
5 . قطعه کمپرسورکولر گازی روشن نمیشود. 
6 . یونیت داخلی هنگام کار کردن صدای زیادی میدهد.
7 . فیوز برق به محض روشن شدن کولر گازی قطع میشود.
8. کد ارور بر روی صفحه نمایشگر ظاهر میشود.


رایج ترین مشکلات کولرهای گازی سامسونگ در فصل زمستان :

1 – کولر گازی برروی حالت گرمایش کار نمی کند.

2 – یونیت خارجی کولر گازی یخ میزند.

3 – کد ارور بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود و کار کرد آن قطع می شود.

4 – کمپرسور کولر گازی برروی حالت گرمایش روشن نمی شود. 
در صورت بروز و برخورد با چنین مشکلاتی شما نیاز به تعمیرکولر گازی دارید. در همچین مواقعی شما باید با یک مرکز فوق تخصصی تعمیر کولر گازی تماس بگیرید تا مشکل شما را حتما برطرف کنند. اگر عیب مشکل سیستم شما به درستی رفع نشود باعث خسارات جبران ناپذیر با هزینه های بیشترمی شود.


سرویس کولرگازی سامسونگ

سرویس کولرگازی سامسونگ چه زمانی لازم می باشد ؟

سرویس کولرگازی سامسونگ بستگی به محیط و نوع استفاده آن از متفاوت می باشد برای مثال : سرویس کولرگازی سامسونگ برای منازل مسکونی هر 8 تا 10 ماه یکبار باید انجام شود ، این زمان برای محیط های تجاری همانند طباخی یا بوتیک بین 3 تا 4 ماه میباشد ، همچنین برای دفتار کار بین 6 تا 8 ماه می باشد.
سرویس کولرگازی سامسونگ یکی از مهمترین نکاتی است که در صورت رعایت آن می توانید به مقدار قابل توجهی درهزینه و وقت خود برای تعمیرات کولرگازی سامسونگ جلوگیری کنید.


تعمیر کولر گازی سامسونگ بصرفه است یا خرید دوباره کولر گازی سامسونگ؟


زمانی که در فصل تابستان کولر گازی شما با مشکل مواجه می‌شود به دلیل شرایط حساسی که در آن قرار می‌گیرید ممکن است به یک تعمیرکار کولر گازی غیرحرفه‌ای اطمینان و درخواست کمک کنید.مشکلاتی که این موضوع می‌تواند برای شما به وجود آورد علاوه بر تعمیر نشدن کولر گازی امکان تحمیل هزینه‌های اضافی نیزخواهد شد. آن زمان در صورت تماس با تعمیرکاران متخصص کولر گازی سامسونگ شما با مشکلی فراتر از مشکل اولیه رو به رو هستید.

در جواب سوال بالا باید گفت که هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است. متخصصین درصورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌ صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض کولر گازی سامسونگ به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود و مشاوره عالی به شما خواهند داد.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309