قیمت شارژ کولر گازی

قیمت شارژ کولر گازی

قیمت شارژ کولر گازی ، کمتر شدن فشار گاز فریونی که در کولرهای گازی استفاده میشود، باعث پایین آمدن کارکرد مطلوب کولرهای گازی و کاهش توانایی خنک کنندگی، می شود. با وجود بسته بودن کامل منبع نگهدارنده گاز کولر گازی، گاهی نشتی هایی وجود دارد که بسیار کوچک است اما به مرور زمان باعث می شود

میزان گاز موجود در کولر کم شود. اکثرا در هر بار سرویس سالیانه کولر، شارژ کولر گازی انجام می شود اما می توان فقط در مواقع نیاز کولر را شارژ کرد.

عامل موثر بر قیمت شارژ کولر گازی


حجم کولر
حجم کولر یا در واقع وات کولر، مهمترین عاملی است که بر روی هزینه شارژ کولر گازی تاثیر زیادی دارد. کولر هایی که به دلیل حجم پایین تر مخزن، قدرت کمتری هم دارند، شارژ کمتری هم نیاز دارند. برای مثال: کولر گازی 12 هزار معمولا نرخی حدود 70000 تومان و برای کولر هایی با قدرت بالاتر مثل 24 تقریبا 120000 تومان نیاز است.


خدمات دیگر


سرویس کولر گازی


برای راه اندازی کولر در فصل گرما، قبل از هر کاری باید به متخصص مراجعه کرده و کولر گازی خود را سرویس کنید. چون هنگام سرویس کولر گازی، شستن فیلتر ها و کمپرسور هم همزمان با سرویس صورت میگیرد، هزینه ای که برای شارژ گاز کولر هم در نظر گرفته شده، همراه با سایر هزینه ها جمع شده و محاسبه می شود.


شارژ کولر گازی


اگر کارکرد کولر شما افت کرد و پس از صحبت با متخصص به این نتیجه رسیدید که کولر گازی شما نیاز به شارژ گاز دارد، هزینه آن به صورت تکی حساب می¬شود و احتمال دارد هزینه این شارژ نسبت به وقتی که کولر، همراه با سرویس شارژ میشد بالاتر باشد.

پیش بینی ها


معمولا قیمت هایی که به وسیله تاسیسات به شما اعلام می شود، فقط هزینه شارژ، تعمیر، سرویس و ... است. برای پیش گیری از بروز مشکلات احتمالی بابت مقدار هزینه پرداختی به متخصصی که برای حل مشکل کولر گازی شما آمده است، قبل شروع کار هزینه را بپرسید تا به همان مقداری که باید هزینه را برای پرداخت آماده کنید یا مقداری پول اضافی برای پرداخت هزینه ایاب و ذهاب در دست داشته باشید.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309