هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور ، سرویس پکیج ایران رادیاتور باید به صورت دقیق و مرتب و دوره ای انجام شود زیرا از اهمیت بالایی برخوردار است. با این کار عمر مفید پکیج ایران رادیاتورشما افزایش می یابد. شاید نگران هزینه سرویس پکیج باشید که هزینه بالایی داشته باشد و خرج زیادی بر گردن شما بگذارد.

نگران نباشید ما در این مقاله سعی کرده ایم درباره ی هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور شما را راهنمایی کنیم. لطفا ما را همراهی کنید...

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور


هزینه سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و عیب یابی آن به میزان کاری که سرویس کار بر روی پکیج انجام می دهد بستگی دارد. عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و سرویس کردن آن به دو روش یعنی سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور و سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور انجام می شود که هر کدام از این سرویس ها هزینه خاص خودش را دارد.

هزینه سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور


هزینه سرویس کامل پکیج ایران رادیاتور به دستمزد سرویس کار بستگی دارد زیرا در بیشتر موارد قطعه ای را که باز می کنند نیاز به تعمیر یا تعویض دارد و شما جدا از دستمزد و اجرت باید هزینه قطعه جدید را نیز بپردازید.

هزینه سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور


هزینه سرویس دوره ای پکیج ایران رادیاتور به نسبت هزینه سرویس کامل کمتر است زیرا که در این روش پکیج ایران رادیاتور شما به طور کامل باز نمی شود و فقط در صورت مشاهده مشکل یا عملکرد نامناسب یک قطعه را مورد بررسی قرار می دهند. اگر به تعمیر کردن وسایل این چنینی وارد هستید و خودتان توانایی سرویس کردن پکیج را دارید ما در این بخش کمک می کنیم تا شما سرویس پکیج ایران رادیاتور خودتان را انجام دهید ولی اگر تخصص و مهارت ندارید به هیچ وجه به پکیج دست نزنید زیرا ممکن است که هزینه ی گزاف و سنگینی را بر دوش خود بگذارید.

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور


1. پکیج روشن نمی شود
اول باید برق اصلی و برق پکیج ایران رادیاتور را چک کنید. در صورتی که مشکل از برق نبود حتما دمای آب را با ترموستات چک کنید. اگر بازهم مشاهده کردید که مشکل از این عوامل نیست حتما به سراغ مشعل و سیم کشی پکیج بروید.
2- پکیج روشن می شود ولی دمای آب ثابت است.
درصورت مشاهده این مشکل در ابتدا به سراغ مشعل بروید و آن را از جرم و کثیفی ها پاکسازی کنید در صورتی که مشکل پکیج رفع نشد به سراغ دیگ پکیج بروید زیرا نیاز به تعمیر کردن یا تمیز کردن دارد.
3- در زمستان رادیاتور پکیج سرد است.
در این قسمت اول باید کلید زمستان پکیج را بررسی کنید که به درستی کار می کند یا خیر. در صورت نبود مشکل به سراغ ترموستات پکیج بروید و پمپ آب پکیج را بررسی کنید که سالم است یا سوخته و حتما مشعل پکیج را هم چک کنید که به درستی کار کند.

4-در تابستان رادیاتور پکیج گرم است.
مشکل از کلید زمستانی وتابستانی پکیج می باشد.
5- دمای آب پکیج و دمای شوفاژ رادیاتور خود به خود زیاد می شود
کپسول ترموستات را بررسی کنید شاید از غلاف خود خارج شده باشد یا ترموستات خراب شده و نیاز به تعویض دارد.
6- دمای آب گرم پایین است
در ابتدا ترموستات را چک کنید. شاید بر روی دمای پایین تنظیم شده یا خراب است و یا کویل مخزن به خوبی کار نمی کند و یا پمپ آب مشکل دارد.

7- فشار آب گرم پکیج پایین است.
در صورت بروز این مشکل باید فشار آب داخل لوله ها و مخزن پکیج را بررسی کنید زیرا این مشکل به خاطر کم بودن فشار آب ورودی است.
8- قسمتی از رادیاتور شوفاژ سرد می باشد.
زمانی که مشاهده کردید قسمتی از رادیاتور شوفاژ سرد است بدانید که داخل رادیاتور هوا می باشد و شما باید هواگیری کنید.
9- ریست شدن ترموستات
با رسوب گیری و تمیز کردن دیگ پکیج این مشکل را رفع کنید و مطمئن شوید که هیچ هوایی داخل پکیج شما نیست نباید هوایی داخل پکیج شما بماند.

10- موقع کارپکیج بوی بدی را از خود منتشر می کند.
حتما تاکید می کنیم دیگ پکیج را تمیز کنید و بعد به سراغ لوله دودکش بروید و آن را هم تمیز کنید. برای پکیج خودتان سیستم تهویه هوا قرار دهید و مشعل پکیج را تنظیم کنید.


هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور


دقت کنید حتما باید این مشکلات به صورت اساسی و حرفه ای حل شوند اگر شما تعمیر بلد نیستید حتما از نیروهای ماهر و با تجربه ما در فن آوران سرویس استفاده کنید زیرا که هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور با کمک افراد متخصص خیلی کمتر از زمانی است که شما باعث ایجاد خسارت بزرگتری شوید.
در هر نقطه ای از تهران که باشید فقط با یک تماس می توانید از مهارت نیروی های ماهر باتجربه ما در فن آوران سرویس و خدمات دهی آنها بهرمند شوید.

 

 

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309