تعمیر ماکروفر دلونگی

تعمیر ماکروفر دلونگی

ماکروفر، یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است. بنابراین وقتی خراب می‌شود، آزاردهنده خواهد بود. در چنینی شرایطی مجبور خواهید بود از سایر روش ‌های پخت و پز استفاده کنید که زمان بیشتری می ‌برد. در اینجا مشکلات رایج ماکروفر برند دلونگی و موارد مربوط به تعمیر ماکروفر دلونگی را آورده ایم. می توانید برای دریافت خدمات تعمیر این دستگاه، با کارشناسان فناوران سیستم در تماس باشید.

ویژگی های فناوران سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های مجموعه فناوران سرویس باتجربه و خبره هستند و به صورت دوره ای خود را به روز کرده و با جدیدترین مدل های لوازم خانگی آشنا هستند.

گارانتی خدمات

فناوران سرویس با ارائه گارانتی خدمات خود ، باعث ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان می شود برخلاف دیگر رقبای این حوزه.

سرعت در ارائه خدمات

ما مفتخریم که در کمتر از 24 ساعت به درخواست شما رسیدگی کنیم و در انجام خدمات شما بشتابیم.

هزینه های منصفانه

تمام هزینه هایی ک شما متقبل خواهید شد در کمال انصاف خواهد بود و تماما پس از پایان کار پرداخت خواهید کرد.

اولویت با تعمیر خدمات

از آنجایی که تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما می کند اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد اولویت با تعمیر است و سپس تعویض با قطعه اورجینال.

عیب یابی ماکروفر دلونگی

قبل از اینکه به مشکلات اصلی بپردازیم،  در نظر داشته باشید تعمیر این دستگاه ها بسیار خطرناک است، زیرا آنها هزاران ولت برق را در خازن‌ های خود ذخیره می ‌کنند، حتی پس از اینکه آنها را از برق جدا کردید. بنابراین، خطر وقوع شوک الکتریکی زیاد خواهد بود.

اگر تجربه کاملی درباره ماکروفرها ندارید، به جای دستکاری ماکروفر، آن را به یک تکنیسین مجرب بسپارید. فناوران سیستم در زمینه تعمیر لوازم خانگی برند دلونگی تجربه و مهارت کافی را داشته و در کمترین زمان، می تواند خدمات ارزشمندی را ارائه نماید.

فردی در حال تعمیر ماکروفر دلونگی

مهم ترین ایرادات در تعمیر ماکروفر دلونگی

از مهم ترین مشکلاتی رایج در ماکروفر دلونگی، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

روشن نشدن ماکروفر دلونگی

یکی از مسائلی که افراد با ماکروفر دلونگی خود دارند، روشن نشدن دستگاه است. در چنین شرایطی، توصیه می شود تا دو شاخه برق را کنترل کنید و اتصال آن، مطمئن شوید. می توانید آن را به پریز برق دیگری وصل کنید و ببینید آیا کار می‌کند یا خیر.

اگر مشکل از برق نیست، باید سوئیچ درب را با یک مولتی متر تست کنید. در صورت خرابی قطعه، باید تعویض شود.

فردی در حال تعمیر ماکروفر دلونگی

باز نشدن درب ماکروفر دلونگی

اگر درب ماکروفر بسته یا باز نمی شود، احتمالاً لولاها یا فنرهای دستگاه معیوب است. برای رفع مشکل، ابتدا قطعات را بررسی کنید و در صورت خرابی، آنها را تعمیر یا تعویض نمایید.

نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی

سینی شیشه ای دوار در ماکروفر، با هدف توزیع یکنواخت گرما و جذب انرژی اضافی طراحی شده و عدم چرخش آن، باعث می شود تا غذا به صورت ناهموار گرم شود. این نشان می دهد موتور، خراب شده و باید تعویض یا تعمیر گردد. ضمن آنکه احتمال دارد ایراد از برد دستگاه باشد.

جرقه زدن در ماکروفر دلونگی

جرقه در ماکروفر می تواند یک اتفاق ترسناک باشد، اما به طور کلی، اگر علت جرقه در اسرع وقت برطرف شود، جای نگرانی نیست. شایع ‌ترین دلیل آن، وجود یک جسم فلزی است که منجر به تجمع ذرات باردار می‌شود. راه حل آن ساده می باشد. از قرار دادن فلز در دستگاه از قبیل فویل و ظروف لعابی، خودداری کنید.

گرم نشدن غذا در ماکروفر دلونگی

اگر ماکروفر دلونگی شما غذا را گرم نمی کند، احتمالاً مگنترون دستگاه خراب شده است. مگنترون قابلیت تعمیر نداشته و باید تعویض شود. همچنین، این مساله می تواند از خرابی دیود یا معیوب بودن سوئیچ درب باشد.

صدای بلند از ماکروفر

اگر ماکروفر دلونگی شما صدای بلند یا غیرمعمولی تولید می کند، طیف وسیعی از خطاهای احتمالی وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید. موارد شامل معیوب بودن موتور محرک، خراب شدن مگنترون، اشکال در کوپلر درایو یا فن خنک کننده در پشت ماکروفر باشد.

توقف ماکروفر پس از روشن شدن اولیه

اگر دستگاه شما در اولین باری که آن را تنظیم می کنید کار کرده اما به سرعت بعد از چند متوقف می شود، علیرغم زمان تنظیم شده برای گرم شدن، احتمال شکسته شدن قفل و سوئیچ درب می باشد. بسته نشدن درب می تواند باعث این مساله باشد.

نوعی ماکروفر دلونگی

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

نکاتی برای جلوگیری از نیاز پیداکردن به تعمیر ماکروفر دلونگی

برای آنکه نیاز به تعمیر ماکروفر دلونگی نداشته باشید، بایستی موارد ذیل را در نظر بگیرید:

ماکروفر دلونگی را در جای مرطوب نگه نداریم.

ساده ترین و موثرترین راه برای حفظ کارایی ماکروفر، تمیز نگه داشتن آنهاست. یک ترکیب ساده از آب و سرکه می تواند آن را تمیز کند. برای جلوگیری از آسیب احتمالی، می توانید از پارچه نرم استفاده کنید.

از آنجایی که گرمایش، وظیفه اصلی دستگاه محسوب می شود، اطمینان حاصل کنید فضای کافی در اطراف در نظر گرفته شده باشد. اتلاف گرما از دریچه های جانبی فضای کافی را در اطراف دستگاه می طلبد. همچنین، قرارگیری ماکروفر در مجاورت رطوبت، می تواند به قطعات داخلی آن آسیب وارد کند.

نوعی ماکروفر دلونگی

داخل ماکروفر دلونگی ظروف فلزی نگذاریم.

همیشه باید از ظروف مخصوص دستگاه استفاده کنید تا از عمر طولانی و ایمن آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین مراقب زمان گرمایش باشید؛ به طور کلی نباید از یک دقیقه تجاوز کند. هنگامی که از ماکروفر استفاده نمی کنید آن را از برق جدا کنید.

دستگاه خود را بیهوده روشن نگه ندارید و از برنامه‌ ریزی خاصی برای انواع مختلف غذا جهت کیفیت بهتر غذا استفاده کنید. ماکروفرها همراه با دفترچه راهنمای کاربر ارائه می شوند و به وضوح توصیه می کند چه نوع مواد غذایی را می توانید داخل آنها گرم نمایید.

مواد غذایی ممنوعه در ماکروفر

ماکروفر می تواند انواع غذاها را دوباره گرم کند، اما واقعاً نباید اینطور باشد. برخی از مواد غذایی که نباید در ماکروفر قرار دهید را بیان کرده ایم:

از گذاشتن کنسرو درون ماکروفر خودداری کنید

کنسروها به عنوان ظروف فلزی محسوب شده و قرار دادن آنها در ماکروفر، می تواند خطرناک بوده و همراه با جرقه باشد.

مضرات گرم کردن قهوه در ماکروفر دلونگی

اسیدیته قهوه با سرد شدن افزایش می‌ یابد و طعم تلخی به آن می‌ دهد و گرم کردن مجدد آن در ماکروفر باعث می ‌شود که مواد معطر باقی ‌مانده تجزیه شود و طعمی کهنه ایجاد شود. برای جلوگیری از این مساله، آن را در یک ظرف عایق بندی شده نگهداری و سپس گرم کنید.

خطرات تخم مرغ آب پز سفت

تخم‌ مرغ‌ های پخته شده را می ‌توان از قبل برای یک میان‌ وعده عالی طبخ کرد، اما اگر ترجیح می‌دهید آن‌ها را داغ بخورید، از ماکروفر استفاده نکنید. تخم مرغ آب پز حاوی رطوبت است و با گرم شدن، بخار ایجاد می شود. پوسته از خروج بخار جلوگیری کرده و همین امر باعث انفجار تخم مرغ می شود.

گوشت منجمد

ذوب کردن گوشت منجمد در ماکروفر کاملاً خوب است، به شرطی که بلافاصله بعد از آن پخته شود.

فردی در حال تعمیر ماکروفر دلونگی

گرم کردن شیر مادر منجمد شده

همانطور که هر مادر شیردهی می داند، نگه داشتن مقداری شیر منجمد در فریزر یک موهبت الهی است. اما توصیه شده اس تا شیر مادر را در ماکروفر قرار ندهید. احتمال دارد شیر مادر به طور نامساوی گرم شود و نقاط داغی ایجاد کند و می تواند کودک شما را بسوزاند. به عنوان جایگزین، آن را زیر آب جاری ذوب کنید.

مضرات قراردادن فلفل تند

هنگامی که فلفل تند در مایکروویو گرم می شود، می تواند باعث انتشار کپسایسین  در هوا آزاد شود. این موضوع می تواند سوزش گلو و چشم را ایجاد نماید.

گرم نکردن چند باره غذا در ماکروفر

شما در واقع می توانید با خیال راحت، غذا را چندین بار گرم کنید، تا زمانی که دمای داخلی حداقل به 165 درجه فارنهایت برسد. اما فقط بدانید کیفیت غذای شما هر بار کاهش می یابد. بنابراین، فقط مقدار مورد نیاز برای خوردن خود را در یک جلسه دوباره گرم نمایید

قراردادن میوه در ماکروفر

اینطور نیست که میوه را نتوان در ماکروفر گذاشت. فقط در مورد میوه های کامل باید مراقب باشید. زیرا پوست میوه‌ هایی مانند انگور، هلو و سیب، اجازه خروج رطوبت را نمی ‌دهد. می توانید ابتدا میوه ها را خرد کرده یا قبل از قراردادن آن در ماکروفر دلونگی، چند سوراخ در پوست ایجاد کنید.

فردی در حال تعمیر ماکروفر دلونگی

تعمیر ماکروفر دلونگی در فناوران سرویس

در صورتی که به تعمیر ماکروفر دلونگی نیاز دارید و به دنبال مرکز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری حرفه ای و معتبر هستید، می توانید با مجموعه فناوران سرویس تماس بگیرید. تکنیسین های فناوران سرویس، دوره های تخصصی را در خصوص لوازم خانگی برند دلونگی دیده و به خوبی مشخصات فنی این تجهیزات را می شناسند.

آنها با روند عیب یابی ماکروفر دلونگی، به سرعت دلایل به وجود آمدن ایرادات را شناسایی کرده و با استفاده از قطعات اصل برند دلونگی، ماکروفر را تعمیر و سرویس می کنند. در نظر داشته باشید که خودسرانه، اقدام به بازدید از قطعات داخلی دستگاه نکنید. خطرات ایجاد شوک الکتریکی، حتی برای تکنیسین ها نیز وجود دارد.

لوگور ماکروفر دلونگی

جمع بندی

ماکروفرها یک وسیله کوچک، اما قدرتمند است و ویژگی های آشپزی مناسبی را به آشپزخانه ارائه می دهند. دلیلی وجود ندارد با یک دستگاه خراب کار کنید. با آگاهی از رایج ترین مشکلات تعمیر ماکروفر دلونگی، آماده رفع هر مشکل پیش آمده برای دستگاه خواهید بود.

برای کمک بیشتر در مورد تمامی نیازهای تعمیر ماکروفر، حتما با یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی تماس بگیرید. ماکروفرها ماشین ‌های پیچیده‌ ای هستند که نیاز به انرژی دارند و برای عمر و نگهداری بهتر به سرویس و نگهداری حرفه ‌ای احتیاج خواهند داشت. تکنیسین های مجرب فناوران سرویس، در این خصوص خدمات ارزشمندی را ارائه می کنند.

4 پاسخ به “تعمیر ماکروفر دلونگی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.