بهترین نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر | تعمیر همه برند مایکروفر شرق، جنوب، غرب، شمال تهران

فناوران سرویس

تعمیر مایکروفر و بررسی برندهای مختلف مایکروفر

ادمین سایت (فناوران سرویس)ادمین سایت (فناوران سرویس)
146 بازدید

call to action

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی
با ما در تماس باشید

در صورت مواجهه با هر گونه خرابی ، نیاز به تعمیر مایکروفر و مشکل با فناوران سرویس تماس بگیرید. تا از مشاوره رایگان و قیمت های شگفت انگیز بهره مند شوید.

مایکروفر را می توان یکی از پارامتر های اصلی آشپزخانه هر خانه مدرنی دانست.این وسیله مدرن برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند یا زمان برای آن ها اهمیت ویژه ای دارد بسیار مهم می باشد.  اگر تا به حال از این وسیله استفاده نکرده اید شگفت زده خواهید شد که در مدت زمان کوتاهی غذای شما گرم و آماده میگردد.نکته قابل توجه در کارکرد مایکروفر این است که مایکروفر از امواج مایکرو استفاده می نماید.این موج بین امواج رادیویی و اشعه مادون قرمز در دسته طیف های الکترومغناطیس قرار می گیرد.به دلیل وجود این موج تعمیر ماکروفر بسیار مشکل و حتی خطرناک می باشد.سالیانه تعداد قابل توجه ای در حین تعمیر ماشین لباس شویی جان خود را از دست می دهند.در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیر مایکروفر در تهران

آنچه در این مقاله خواهیم آموخت
1) کامل ترین مرجع علل خرابی و تعمیر مایکروفر
1.4) چرا همه مایکروفر خود را به فناوران سرویس میسپارند؟ فناوران سرویس بهترین و برترین نمایندگی تعمیر مایکروفر

کامل ترین مرجع علل خرابی و تعمیر مایکروفر

سرعت بالا و کیفیت مطلوب پخت در مایکروفر این دستگاه را بسیار خاص و مهم کرده است.به نحوی که این صرفه جویی در وقت و انرژی  باعث شده است تا بسیاری از خانواده های ایرانی از این وسیله استفاده نمایند.مثل هر وسیله دیگری مایکروفر هم پس از مدتی با پایان عمر مفید قطعات و فرسودگی آن ها یا اختلال در هر یک از اجزای آن دچار خرابی می شود. خرابی مایکروفر و تعمیر مایکروفر را می توان یکی از تخصصی ترین کارها در حوزه لوازم خانگی دانست.برخلاف دیگر لوازم خانگی تعمیر مایکروفر بسیار خطرناک می باشد.به دلیل اینکه پس از قطع کردن برق و کشیدن پریز دستگاه و خاموش نمودن آن مقدار بسیار زیادی ولتاژ در خازن و دیگر قطعات وجود دارد احتمال برق گرفتگی و حتی مرگ وجود دارد.به همین دلیل حتما در صورت خراب شدن مایکروفر با تیم متخصص فناوران سرویس تماس حاصل فرمایید.

در صورت خراب شدن مایکروفر اولین چیزی که بایستی چک نمایید جریان برق وارد شده به دستگاه می باشد. مشخص است که ابتدا بایستی از وصل بودن مایکروفر به پریز برق اطمینان حاصل فرمایید.همچنین چک نمایید که پریز برق و سیم برق متصل به آن سالم باشند. در صورت سالم بودن آن ها درپوش فلزی مایکروفر را جدا نمایید. با دنبال کردن سیم برق دو شاخه می بینیم که توسط یک سوکت به برد متصل شده است که در این محل فیوزی وجود دارد.فیوز را توسط مولتی متر تست کرده و در صورت خرابی تعویض نمایید.در غیر این صورت بایستی هرگونه قطعی در مسیر سیم ها را بررسی نمایید.درصورتی که به نتیجه ای نرسیدید عیب یابی بایستی توسط افراد حرفه ای و با ابزار های مهندسی و تخصصی صورت  گیرد. در این صورت خرابی ممکن است از هر یک از قطعات مایکروفر باشد و نیازمند بررسی دقیق توسط تکنسین حرفه ای می باشد.

رعایت اصول مراقبتی مایکروفر بهترین راه برای کاهش هزینه ها و تعمیر مایکروفر

برای مراقبت از مایکروفر اصول مراقبتی خاصی وجود دارد که با رعایت آن طول عمر مفید دستگاه افزایش یافته و کمتر نیاز به تعمیر خواهید داشت.

 1. اولین نکته و مهم ترین نکته در سلامت مایکروفر تمیز نگه داشتن آن می باشد.این نکته در عین سادگی بسیار مهم و موثر می باشد.توجه داشته باشید هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز کردن مایکروفر نمایید.
 2. همه کسانی که از ماکروفر استفاده می نمایند با بوی بد غذایی که در دستگاه می ماند آشنایی دارند.برای رفع این مشکل مقداری جوش شیرین را با آب مخلوط کرده و به مدت 5 دقیقه درون مایکروفر گذاشته و دستگاه را روشن نمایید.البته قبل از این کار حتما فضای داخلی و سینی مایکروفر را با اسپری مخصوص تمیز نمایید.
 3. محکم بستن درب مایکروفر باعث کاهش طول عمر مفید مایکروفر در طولانی مدت می شود.
 4. هیج گاه مایکروفر را بدون دلیل و در صورتی که داخل آن خالی است روشن نکنید.
 5. از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده نمایید و از گذاشتن ظروف فلزی در دستگاه جدا خودداری نمایید.
 6. توجه ویژه ای به سرویس های دوره ای مایکروفر داشته باشید.مایکروفر همانند سایر وسایل و لوازم خانه نیازمند سرویس های دوره ای مفید توسط افراد متخصص می باشد.این سرویس ها باعث می گردد که اختلالات جزئی رفع گردد و از متحمل شدن هزینه های بالا جلوگیری می نماید.

اهمیت بالای تعمیر مایکروفر در منزل به زبان ساده تر چرا تعمیر مایکروفر به صورت اصولی حائز اهمیت است.

تیم فناوران سرویس این امکان را به وجود می آورد که در صورت خرابی مایکروفر شما ، فرآیند تعمیر در منزل صورت گیرد.البته قابل ذکر است که برخی از خرابی های مایکروفر بسیار خطرناک می باشد.در این صورت فرآیند تعمیر بایستی حتما در کارگاه انجام پذیرد.حال می پردازیم به فوایدی که تعمیر در منزل به ارمغان می آورد و با تماس با فناوران سرویس از آن بهره مند می شوید. ابتدایی ترین فایده تعمیر در منزل جلوگیری از مشکلات حمل و نقل می‌باشد. مشکلاتی همچون شکستگی سینی ،درب و فضای کلی دستگاه که در تیم های تعمیر آماتور بسیار شایع می باشد.علاوه بر آن هزینه های حمل و نقل ماکروفر که بر عهده مشتری می باشد از دیگر مشکلاتی می باشد که بایستی به آن توجه ویژه ای کرد. این هزینه ها به دلیل سنگینی و حجم مایکروفر قابل توجه می باشد.

از دیگر فواید تعمیر مایکروفر در منزل این است که زمان تعمیر مایکروفر توسط خود فرد تعیین می شود.بدین معنا که هر تایم و زمانی که شما وقت خالی داشتید می توانید زمان انجام تعمیر را معین نمایید.همچنین در تمام طول تعمیر شما به صورت کامل بر روی فرآیند تعمیر نظارت خواهید داشت.این نظارت این حسن را دارد که شما بر تعویض قطعه جدید و یا تعمیر قطعه قدیمی کاملا ناظر هستید. همچنین در پایان کار جلوی مشتری عملیات تست انجام می شود و مایکروفر صحیح و سالم در اختیار مشتری قرار می گیرد تا هیچ شک و شبهه ای باقی نماند. البته قابل ذکر است که تمام فرآیند تعمیر و یا تعویض قطعه مایکروفر در فناوران سرویس در کارگاه تحت نظارت متخصص انجام می شود که خیال مشتری کاملا راحت باشد.

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

چرا همه مایکروفر خود را به فناوران سرویس میسپارند؟ فناوران سرویس بهترین و برترین نمایندگی تعمیر مایکروفر

همانطور که اشاره کردیم تعمیر مایکروفر به دلیل وجود اشعه مایکرو کاری بسیار سخت و حساس می باشد.اگر تعمیر مایکروفر توسط افراد آماتور و نا وارد صورت گیرد به دلیل پیچیدگی قطعات ،امکان به مشکل خوردن دوباره دستگاه بسیار زیاد است.از جمله مواردی که باعث متمایز شدن تیم فناوران سرویس با دیگر تعمیرکاران و تکنسین ها می شود صداقت کامل در تعمیر و تعویض می باشد. ما در فناوران سرویس تلاش می کنیم که تا حد امکان قطعه خراب شده را تعمیر نماییم تا از محتمل شدن هزینه های اضافی جلوگیری شود.ت عویص قطعات ،در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد آخرین راهکار می باشد.

لازم به ذکر است که ما در فناوران سرویس از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می کنیم. برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز تمام این قطعات با ضمانت بهترین کیفیت موجود در بازار به شما داده می شود.

حسن دیگر تیم فناوران سرویس خدمات فوق العاده سریع و فوری تیم می باشد.به دلیل وجود تکنسین های حرفه ای و متخصص در تمام نقاط تهران و حومه که به زودی شهر های دیگر نیز تحت پوشش قرار می گیرند ارائه خدمات با سرعت بسیار بالایی انجام می پذیرد.شما با اولین تماس با یکی از شعب فناوران سرویس می توانید زمان انجام کار را معین نمایید تا در همان زمان تعمیر کاران ما در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر کنند.

پس با خیالی راحت تعمیرات خود را به فناوران سرویس و تیم متخصص آن بسپارید.جهت ارتباط با تیم ما می توانید از طریق بخش ارتباط با ما یا یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. پاسخگویی به تماس شما به صورت تمام وقت در تمام ایام هفته صورت می گیرد.با فناوران سرویس چیزی خراب نمیمونه.این تنها یک شعار نیست  بلکه الگوی اصلی کار در تیم ما می باشد.

نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر سامسونگ | فناوران سرویس بهترین در نعمیر مایکروفر سامسونگ

برند سامسونگ را می توان یکی از پرچم داران در زمینه لوازم خانگی دانست.مایکروفر سامسونگ همچون سایر وسایل دیگر این برند توانسته است تا حدود بسیار زیادی رضایت مشتری را بدست آورد.کیفیت بالای قطعات سامسونگ باعث شده است .که طول عمر قطعات بسیار بالا باشد و کمتر دچار خرابی گردد.با این حال مایکروفر سامسونگ همانند سایر وسایل الکتریکی خراب می گردد.در صورت خرابی ، تعمیر مایکروفر این برند کره ای در فناوران سرویس با قطعات اصلی شرکت سامسونگ انجام می گردد. هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ بر اساس قطعه ای که خراب شده است متغیر می باشد.برای مثال تعمیر موتور مایکروفر سامسونگ هزینه ای بالاتر به نسبت هزینه تعمیر ترموستات دارد.خدمات ارائه شده مایکروفر سامسونگ شامل تعمیر و تعویض تمام قطعات با ضمانت فناوران سرویس انجام می پذیرد.همچنین تیم فناوران سرویس همه مدل های مایکروفر چه قدیمی و چه مدل جدید را تعمیر می کند.

در صورتی که خرابی مایکروفر سامسونگ شما از نوع اختلالات خطرناک باشد تیم فناوران سرویس در کوتاه ترین زمان مایکروفر شما را به تعمیرگاه مجاز انتقال داده و تعمیر می نماید.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر آاگ | دارای مدرک آکادمی تعمیر مایکروفر آاگ از آلمان

برند آاگ یکی از برند های برتر در اروپا می باشد که خانواده های ایرانی نیز توجه ویژه ای به آن دارند.این شرکت آلمانی می باشد و از سال 1883 که شروع به کار کرد همواره در حال بروز رسانی امکانات و تکمیل دستگاه های خود می باشد.این برند جزو اولین برندهای اروپایی می باشد که وارد ایران شده و مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.لازم به ذکر می باشد که صفر تا صد قطعات و اجزای برند آاگ حاصل دانش و خرد متخصصین آلمانی می باشد.این برند با کیفیت در بدنه مایکروفر از استیل مقاومی استفاده می نماید که در برابر آسیب های خارجی و خوردگی کاملا مقاوم می باشد.

البته تنوع بالای مدل های مایکروفر با کارکرد های متفاوت در برند آاگ باعث شده تا انتخاب این برند تنها نیمی از راه باشد و پس از آن با انبوهی از مدل های متفاوت رو به رو می شوید.این برند آلمانی با گذر زمان تکنولوژی های بسیار پیشرفته تری را ارائه می دهد.برخی از این تکنولوژی ها همانند استفاده از پنل لمسی و درب چند لایه و … در تمام مدل های بروز تر موجودند.

بهترین نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر بوش در ایران | شرکت دارای مجوز رسمی نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر بوش

این برند آلمانی به قدری در تولید لوازم خانگی موفق بوده است که بسیاری از سودجویان اقدام به تولید نسخه تقلبی کرده اند.اولویت این شرکت که توسط روبرت بوش تاسیس شده است عمدتا بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.به طوری که درصد مصرف برق این برند تا 50 درصد بهینه تر از سایر رقبا می باشد.برای شناسایی نسخه تقلبی از اصلی بوش کافیست به ویژگی های ظاهری مایکروفر توجه ویژه ای داشته باشید.ویژگی ظاهری نسخه های تقلبی بوش به قدری در جنس بدنه و ویژگی های ظاهری تمسخر آمیز و بی کیفیت می باشند که با بررسی کلی بدنه می توانید به اصل بودن یا غیر اصل بودن آن پی ببرید.همچنین در هنگام خرید حتما شماره سریال روی دستگاه را با شماره روی کارتن چک نمایید.همچنین مدل خریداری شده را روی وبسایت رسمی بوش چک نمایید.

امکاناتی همچون پنل لمسی و برنامه پخت هوشمند و یخ زدایی از جمله مواردی است که باعث متمایز شدن این برند می گردد.با وجود تمام این ویژگی ها باز هم این برند مایکروفر خراب می گردد.به دلیل پیچیدگی ساخت و حساس بودن بیش از حد قطعات بایستی تعمیر این دستگاه را به تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص بسپارید.

تعمیر مایکروفر ناسیونال تنها در فناوران سرویس انجام میگردد

برندی از یکی از بهترین کشورهای صنعتی خاور میانه.این برند ژاپنی که کار خود را با تولید لوازم خانگی همچون یخچال شروع کرد ،پس از موفقیت و رضایت مشتریان اقدام به تولید مایکروفر کرد.این برند فعالیت خود را از سال 1918 تحت عنوان لوازم جانبی ژاپن شروع به کار کرد .بینان گذار این شرکت موفق شخصی به نام ماتسوشیتا می باشد.یکی از عمده مشکلات مایکروفر ناسیونال نچرخیدن سینی مایکروفر می باشد.برای حل این مشکل با تعمیرکاران مجرب تیم فناوران سرویس تماس حاصل فرمایید.برای نصب مایکروفر ناسیونال توصیه می شود که از دفترچه راهنمای داخل کارتن خود مایکروفر کمک بگیرید.قابل ذکر می باشد که به دلیل حساسیت بالای فرآیند نصب بهتر است که از تکنسین حرفه ای و متخصص استفاده نمایید.بسیاری از مشکلات و خرابی های مایکروفر های نو و جدید در نصب بد و ناموفق آن به وجود می آید.

فناران سرویس تنها نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

برند ال جی به قدری در تولید مایکروفر و لوازم خانگی موفق بوده است که نیاز به معرفی ندارد.یکی از ویژگی های مایکروفر ال جی که در بیشتر مدل های آن این ویژگی وجود دارد MEGA Heating می باشد.برخی از مدل های مایکروفر ال جی قابلیت بخار پز می باشد که قابلیت پخت کیک و شیرینی را به مشتریان و کاربران می دهد.وجود هیتر ذغالی از دیگر ویژگی های قابل توجه مایکروفر ال جی می باشد که باعث متمایز شدن آن به نسبت سایر رقبا شده است.همچنین کیفیت فوق العاده بالای قطعات ال جی باعث شده تا طول عمر مفید این دستگاه و قطعات آن بسیار بالا باشد و کمتر دچار خرابی گردد.این شرکت کره ای و چند ملیتی به قدری در تولید مایکروفر و دیگر لوازم خانگی موفق بوده است که می توان آن را جزو سه برند برتر جهان دانست.

فناوران سرویس توانسته است با بدست آوردن رضایت تمام مشتریان خود به عنوان بهترین تعمیر کار مایکروفر ال جی در این زمینه فعالیت نماید.پس با خیال راحت و اطمنان خاطر تعمیر مایکروفر ال جی را به ما بسپارید تا یکی از تجربه های شیرین در تعمیر خرابی های مایکروفرتان را داشته باشید.

تعمیر مایکروفر دوو توسط تکنسین های مجرب فناوران سرویس

برند دوو را می توان یکی از بهترین برند های مایکروفر نامید.به دلیل شرایط فعلی و تحریم بودن کشور می توان برند دوو را یکی از بهترین برند های موجود در بازار برای خرید دانست.دوو در سال 1971 شروع به کار کرد.این برند کره ای توانست در بیش از 40 کشور فروش موفق داشته باشد.نکته جالب در مورد شرکت دوو این است که این شرکت رو به ورشکستگی بوده است اما توانست دوباره روی پای خودش بایستد.احتمالا شما که در حال خواندن این متن هستید با خرابی مایکروفر دوو رو به رو شده اید.بایستی بدانید به دلیل پیچیدگی بیش از حد محصولات دوو تعمیر این ماشین لباس شویی کار هر کسی نیست و نیاز به تجربه بالا و تخصص دارد.تمامی این شاخصه ها در تیم جوان تیم وجود دارد.

فناوران سرویس برترین درتعمیر مایکروفر اسنوا در تهران

برند اسنوا را می توان یکی از بهترین برند های موجود در بازار ایران که تولید ملی هم می باشد نام برد.شاید برایتان این سوال به وجود بیاید که اسنوا به چه معناست.در واقع اسنوا کوچک شده واژه ارگان ساختار نوین ایرانیان می باشد.یکی از بهترین ویژگی های مایکروفر اسنوا سادگی در طراحی و در عین حال بسیار کاربردی بودن آن می باشد.در صورت داشتن گارانتی، شرکت اسنوا بایستی به صورت رایگان اقدام به تعمیر ماشین لباس شویی شما نماید.البته قابل ذکر می باشد که تعمیر کاران فناوران سرویس به قدری در کار خود ماهر و قوی می باشند که تعمیر مایکروفر را پیشنهاد میکنیم به آن بسپارید.

مشکلاتی که عمدتا کاربران با آن مواجه  می شوند شامل گرم نکردن مواد غذایی و سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن می باشد.روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش از دیگر مشکلات شایع مایکروفر اسنوا می باشد که تمام این مشکلات قابل تعمیر می باشد.

تعمیر مایکروفر ایندزیت به بهترین نحو و کمترین هزینه توسط فناوران سرویس

شرکت ایندزیت از پیشروهای صنعت لوازم خانگی در سال 1975 آغاز به کار کرد. این برند منحصرا در تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و لوازم خانگی تولید آنها به ویژه مایکروفر یکی از باقابلیت ترین مایکروفر های موجود در بازار می باشد که در بین مصرف کننده های ایرانی جایگاه ویژه ای نیز دارد. شرکت ایندزیت عنوان پنجمین برند تولید کننده لوازم خانگی در جهان را داراست. به طور کلی مایکروفر ها به دلیل استفاده از اشعه های مغناطیسی دیتگاه هایی با مخاطرات بسیار بالا هستند و برای تعمیر آنها نباید خود دست به آچار شد و دستگاه را به دست تعمیرکار مجرب مایکروفر بسپارید که مایکروفر ایندزیت نیز از این قاعده مستثنی نیست. فناوران سرویس با دراختیار داشتن تعمیرکار و تکنسین های باسابقه برند ایندزیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان گرامی است.

شما میتوانید با تماس با شماره های موجود درسایت از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی ما برخوردار شوید و درصورت لزوم درخواست تعمیرکار مایکروفر ایندزیت نمایید.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر جنرال | فناوران سرویس بهترین در تعمیر مایکروفر جنرال

برند جنرال برندی آمریکایی میباشد که همانطور که میدانیم با توجه شرایط و موقعیت سیاسی و اقتصادی قادر به حضور در ایران را ندارند بنابر این هیچ نمایندگی رسمی ندارد و تعمیر مایکروفر جنرال توسط شرکت های داخلی عرضه میگردد . اما فناوران سرویس با دارا بودن جواز نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر جنرال در ایران بهترین شرکت در این عرصه میباشد که تا امروز توانسته با جلب رضایت مشتریان بهترین خدمات پس از فروش را عرضه نمایند.
شرکت فناوران سرویس با دارا بودن بهترین تکنیسن های متخصص این برند آماده ی خدمت رسانی به شما دوستان میباشد. هدف ما جلب رضایت شماست در صورت نارضایتی تمامی وجه پرداختی از سمت شما بازگردانده خواهد شد.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر آدمیرال | فناوران سرویس دارای لوح تقدیر بهترین تعمیرکاران در تعمیر مایکروفر آدمیرال

برند آدمیرال نیز از دسته برند های خارجی میباشد که مانند بقیه برند های از این نوع با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور عزیزمان ایران قادر به حضور و نمایندگی در ایران را ندارند بنابراین هیچ نمایندگی رسمی از این برند وجود ندارد . اما فناوران سرویس با کسب جواز نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر آدمیرال بهترین و برترین نمایندگی مجاز تعمیر آدمیرال میباشد . فناوران سرویس با دارا بودن بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت در عرصه تعمیرات انواع لوازم خانگی توانسته عنوان برترین شرکت تعمیراتی را به خود اختصاص دهد . هدف و افتخار ما رضایت مشتریان عزیز میباشد. شما میتوانید با راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد با فناوران سرویس تماس حاصل فرمایید تا با در اختیار داشتن بهترین تکنسین های تعمیر مایکروفر آدمیرال به خدمت رسانی به شما در کمترین زمان ممکن حاظر شوند.

هر یک از برندهای معتبر مایکروفر شاید در کاربرد یکسان باشند اما قطعا در نحوه تعمیر متفاوت می باشند.اختلال و اشتباه در هر یک از قطعات یا تعمیر و تعویض مایکروفر می تواند باعث از بین رفتن کلی مایکروفر و آسیب جدی به فرد می گردد.هر مایکروفر دارای اجزای متفاوتی می باشد که هر یک از این اجزا وظیفه خاصی را عهده دار هستند.بررسی دقیق و عیب یابی هر یک از این قطعات با فناوران سرویس امری بسیار آسان و بدیهی می گردد.لازم به ذکر می باشد که فناوران توانسته است عنوان بهترین کیفیت و ارائه خدمات را از سمت مشتریان به خود اختصاص دهد.خرابی های متفاوت مایکروفر را می توانید به صورت تخصصی در سایت و قسمت وبلاگ فناوران سرویس مشاهده نمایید.

همچنین اینکه هیچ چیزی با فناوران سرویس خراب نمی مونه تنها یک شعار نمی باشد.بلکه این جمله تز اصلی کار و الگوی اصلی تمام تکنسین های تیم می باشد.

ممنون که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید.

دسته بندی مایکروفر
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

16 پاسخ به “تعمیر مایکروفر و بررسی برندهای مختلف مایکروفر”

 1. سلام و ارادت شما دستگاه مایکروفر بوش هم تعمیر میکنید برای تعمیر مایکروفر بوش چگونه باید اقدام کنم؟

  1. سلام و ارادت خسته نباشید وقتتون بخیر
   بله ما تمامی برند های مایکروفر تعمیر میکنیم فناوران سرویس با دارا بودن بهترین تکنسین های هر برند و همچننین هر تکنسین هم با توجه به تخصص و نیاز شما برای خدمت رسانی به شما حاضر خواهند شد شما میتوانید با راه های ارتباطی داخل سایت با ما در ارتباط باشید

 2. سلام عرض ادب من مایکروفر ال جی خرابه تا الان چندین بار دادمش تعمیر فایده نداره هر ماه یه هزینه هنگفت میزاره گردنم همش کار نمیکنه چطوری میتونم از خدمات تعمیر مایکروفر ال جی استفاده کنم

  1. سلام و ارادت خسته نباشید مشکل شما اگر میفرمایید روشن نمیشه میتونه از میکروسوییچ شما باشه میتونید مقاله مارو مربوط به میکروسوییچ مطالعه کنید و در صورت نیاز به تعمیر مایکروفر ال جی میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی که داخل سایت هست با ما تماس بگیرید

 3. سلام ببخشید ما تازه مایکروفرممون خریدیم مارک سامسونگ جرقه میزنه نیاز به تعمیر مایکروفر سامسونگ دارم

  1. سلام و ارادت سرکاره خانوم وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
   مشکل شما میتواند استفاده از ظروف یا قاشق چنگال فلزی داحل مایکروفر باشد میتوانید مقاله ظروف ماییکروفر مارو مطالعه کنید و اما اگر این ممورد را اطلاع دارید و رعایت میکنید میتواند از مگنترون دستگاه شما باشد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شمارا در این امر راهنمایی نمایند

 4. سلام
  شما تعمیر مایکروفر اینیدزیت هم انجام میدید؟
  نمایندگی مایکروفر ایندیزیت هستید شما؟

  1. سلام و ارادت وقتتوند بخیر
   بله ما بهترین تعمیر مایکروفر ایندیزیت انجام میدیم و بهترین تکنسین هارا در احتبار داریم
   بله ما بهترین و برترین نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر ایندیزیت هستیم

 5. تعمیر مایکروفر آاگ هم انجام میدهید ؟ هیچجا نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ پیدا نمیشه

  1. سلام و ارادت خسته نباشید وقتتون بخیر بله ما تعمیرمایکروفر آاگ به صورت کاملا تخصصی انجام میدیم و بهترین تکنسین های تعمیر مایکروفر آاگ دارا میباشیم لازم به ذکر است که ما نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر آاگ هستیم میتونید درخواست خود را در سایت ثبت نمایید همچنین میتوانید با توجه به محل سکونت به نزدیک ترین شعب فناوران سرویس تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی نمایند

 6. سلام و احترام
  من به تازگی دستگاه مایکروفرمو بردن برا تعمیر ولی یه ماهه گذشته و دوباره همون مشکل بخوردم ایندفه علاوه بر روشن نشدن دکمه هاشم کار نمیکنه چه کار کنم؟

  1. سلام و ارادت وقت بخیر خسته نباشید
   میتونه مشکل از برد مایکروفر شما باشه که ما به صورت تخصصی تعمیر مایکروفر به خصوص برد رو در کارگاه فناوران سرویس انجام خواهیم داد شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی با فناوران سرویس تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند و ثبت درخواست نمایید

 7. سلام احتراما من میخوام برای تعمیر مایکروفر ال جی تعمیرکار درخواست کنم چجوری امکان فراهمه

  1. سلام و ارادت وقتتون بخیر
   شما به سادگی میتوانید از راه های ارتباطی که داخل سایت موجوده با فناوران سرویس تماس خاصل نمایید

 8. سلام دوستان ببخشید کسی با مشکل خرابی مایکروفر اسنوا برخورده و بخواد برای تعمیر مایکروفر اسنوا اقدام کنه اصن نمایندگی مایکروفر اسنوا داریم؟

  1. سلام و ارادت سرکار خانوم
   فناوران سرویس با دارا بودن بهترین تعمیر کاران مایکروفر اسنوا و همچنین برترین و بهترین نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر در تهران میباشد شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی سایت درخواست خود را ثبت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت