تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی ، چنانچه تمایل به تعمیر کولر گازی داشته باشید نیازی نگران نگران باشید، تعمیرکاران و متخصصان ما می توانند به صورت شبانه روزی خدمات ما را در اختیار شما قرار دهند.


تعمیر کولر گازی اسپلیت


تولید کنندگان، کولر گازی اسپلیت را به 2 قسمت تقسیم بندی کرده اند که 1 بخش آن در داخل اتاق نصب و راه اندازی می شود و قسمت دوم آن در بیرون از اتاق یعنی روی پشت بام نصب می گردد. که در واقع کمپرسور یا موتور کولر است که برای کم کردن صدا آن را به بیرون از اتاق نصب می کنند. این کولر نسب به سایر کولرهای دیگر مثل کولر پنجره ای فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد. کارشناسان ما برای تعمیر کولر گازی اسپلیت مهارت خیلی زیادی دارند و این امکان برای شما فراهم شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن کولر خود را تعمییر کنید، به دلیل اینکه همکاران ما قادرند همه کولرها را به شکل حرفه ای تعمیر کنند.


تعمیر کولر گازی پرتابل


این نوع کولر گازی مثل سایر مثل کولر گازی اسپلیت نیست و در هیچ کدام از برند های این طرح دارای بخش بیرونی نمی باشد ولی دارای صدای زیادتری نسبت به سایر طرح ها دارد دلیل آن هم این است که موتور آن در داخل دستگاه قرار گرفته است. اگر دارای کولر گازی پرتابل و یا قابل حمل هستید می بایست آگاه باشید که قدرت خیلی زیادی دارند و گرم ترین محیط ها را به سادگی خنک می کنند. در صورتی که شما نیاز به تعمیر کولر گازی داشته باشید می توانید با نمایندگی مجاز و تعمیرگاه های ما در تماس حاصل کنید.


چرا باید برای تعمیرکار کولر گازی ما را انتخاب کنید:


این مرکز با دارا بودن مدرک های معتبر و مجوز در حال حاضر رتبه یک تعمیرات کولر گازی را توانسته ایم کسب کنیم و البته با داشتن نمایندگی های خیلی خوب این امکان قادر هستیم خدمات خود را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. برخی از مزیت های نمایندگی شرکت ما عبارتند از:


• داشتن متخصص حرفه ای در زمینه تعمیر کولر گازی با سابقه بیشتر از ۵ سال در این مرکز
• به صورت شبانه در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستیم
• داشتن بیشتر از ده سال سابقه در تعمیر کولر گازی
• متخصصان ما قادرند با کمترین زمان ممکن در محل مشتری حضور پیدا کنند
• امکان ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان ثابت و قیمت های مناسب
• امکان تعیین کردن ساعت و روز حضور تعمیرکار به وسیله ی مشتریان
• ارائه بیشتر از ۹۰ روز گارانتی برای تعمیراتی که به وسیله ی ما صورت گرفته
• استفاده از قطعه های کولر گازی اصلی و با قیمت خیلی ارزان و مناسب نسبت به بازار
• و…


نمایندگی تعمیرات کولر گازی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


تمامی قطعاتی که برای تعمیرات کولر گازی به وسیله ی کارشناسان ما استفاده می شود نسخه اصلی و دارای گارانتی هستند.
• اجرای بیشتر از ۵ دوره آموزشی برای رشد سطح آموزشی کارشناسان و متخصصین
• ارائه گارانتی تعمیرات به مدت ۹۰ روز بدون هیچ قید و شرطی توسط تکنسین های حرفه ای ما.
• قیمت های خیلی خوب و ارائه تخفیف های ویژه به کاربران قدیمی و وفادار برای رضایت آن ها.
ما در این مرکز خدمات بسیار زیادی را ارائه می کنیم و این نمایندگی سعی می کند قیمت محصولات خود را نسب به بازار کمتر نگه دارد تا همه ی مشتریان پس از مدت همکاری با ما بدانند که می توانند همواره قیمت های منطقی را از متخصصان ما بگیرند.


شگفت انگیز ترین مرکز تعمیر کولر گازی با تخفیف های ویژه


مرکز فوق تخصصی ما توانسته در سال های اخیر رتبه یک تعمیرات را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر با داشتن متخصصین بسیار زیاد به شکل تمام وقت قادرند خدمات ما را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند. بدون شک خیلی دشوار است که بتوان به یک مرکز اعتماد کنید و ما در این سال ها با توجه به تجربه ی که داریم این موضوع را خوب درک می کنیم چرا که خیلی زیاد دیده ایم که کاربران از بعضی مراکز گلایه می کردند.
ولی می بایست این موضوع را در نظر داشته باشید، بسیاری از افراد که برای تعمیر کولر گازی گلایه می کردند، افرادی بودند که بدون در نظر داشتن موقعیت اصلی مراکز و بررسی نکردن سابقه ها کاری تعمیرگاه کولر گازی و همین طور بی توجه ای به داشتن مجوز باعث شده با مشکل رو به رو شوند و در بعضی از مورد ها مشتری مجبور به خرید کمپرسور بوده است و تاوان بدی را بابت اعتماد به مراکز غیر مجاز داده است.
ولی ما در این مرکز با اولین کاری که انجام می دهیم این است که نظرات مشتریان را در نظر می گیریم بعد هدف رضایت آن ها اقدام به گارانتی کامل کولر گازی سپس تعمیرات را انجام می دهیم و همین طور تا ۹۰ روز هر نوع مشکلی برای کولر پیش بیاید ما جواب گوی شما عزیزان بدون گرفتن هزینه هستیم و تعمیرکار را به محل شما اعزام خواهیم کرد.
تعمیر کولر گازی در محل می بایست به شکل استاندارد صورت گیرد و ما با داشتن فنی کاران خیلی زیادی که در این زمینه کسب کنیم، توانسته ایم مشتری را جلب کنیم.
تخفیف های بسیار زیاد را مرکز ما سال ها برای مشتریان در نظر گرفته اند و به شکل ماهانه تا چهل درصد تخفیف برای اجرای خدمات به مشتریانی که حداقل 3 بار همکاری با ما داشته اند داده می شود.


نحوه ارتباط با تعمیرکار کولر گازی:


شما عزیزان می توانید به شکل آنلاین در سایت درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصان ما با شما تماس حاصل کنند و یا توسط یکی از شماره های قرار داده شده در سایت با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا بعد مدت نیم ساعت در محل شما برای از بین بردن مشکل حضور پیدا کنند.
شما نباید تعمیر کولر گازی خود را به هر مرکزی بسپارید! اول باید اعتبار آن مرکز را بسنجید و بعد اقدام به بررسی مجوز های موجود مرکز و همین طور میزان سابقه ی آن را جویا شوید، قیمت تعمیرات هم متفاوت هستند و نباید با تماس سریع کار را به آن بسپارید.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309