شرایط و قوانین

لطفاً قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه نمائید! مجموعه فناوران سرویس به عنوان یک وب سایت خدماتی و سرویس دهنده ایرانی، موافقت خود با تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را اعلام می دارد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فناوران سرویس هنگام استفاده از طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری فناوران سرویس و سایر خدمات ارائه شده توسط فناوران سرویس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فناوران سرویس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فناوران سرویس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
تمامی مراحل و روند سایت فناوران سرویس متناسب با شرایط جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متقابلاً کاربران عزیز ما نیز موظف به رعایت شرایط مرتبط با کاربر هستند. اگر شرایط و قوانین سایت فناوران سرویس در آینده تغییر کند تمامی تغییرات مربوطه در همین صفحه بارگذاری و بروز رسانی می شود. در صورتی که ما افتخار این را داشته باشیم که شما به عنوان کاربر همیشگی ما به صورت مستمر از سایت استفاده کنید این مستلزم پذیرش تمامی قوانین درج شده حتی در صورت تغییر می باشد. 

  1. قبل از ثبت درخواست از پذیرش قیمت و امکانات موجود در سایت مطمئن شوید.
  2. بی احترامی و نزاع در نظرات به کاربران دیگر فناوران سرویس ممنوع و در صورت بروز این اتفاق کامنت مربوطه حذف می شود.
  3.  تماس به منظور مزاحمت تلفنی با پشتیبانان عزیز، پیگرد قانونی دارد و شخصی که مرتکب این عمل شده باشد به مراجع قانونی معرفی می شود.
  4. تمامی حقوق و محتواهای موجود در سایت متعلق به سایت فناوران سرویس می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
  5.