امروزه پکیج ، کولر گازی و سایر لوازم خانگی یکی از الزامات اساسی هر خانه می باشد . تعمیرات و سرویس دوره ای آن ها (پکیج ، کولر گازی و کولر آبی )  از ضرورت های اصلی هر خانواده است و تبدیل به دغدغه ای برای خانواده ها شده است.


گروه فن آوران سرویس افتخار دارد تا با توکل بر خداوند متعال و با اتکا به سابقه چندین ساله تعمیرات لوازم خانگی و همکاری با زبده ترین و با تجربه ترین و معتمدترین متخصصین تعمیرات لوازم خانگی در خدمت همشهریان عزیز در استان های تهران و البرز باشد .
گروه فن آوران سرویس در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و جلب نظر مثبت و اعتماد مخاطبین و مشتریان خود اهداف ذیل را سرلوحه عملکرد خویش قرار داده است .


۱_ ارائه خدمات در اسرع وقت ، متناسب با زمان پیشنهادی مشتری و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل .
۲_ پوشش خدمت رسانی در سرتاسر تهران ، شهرستانهای تابعه و استان البرز .
۳ _ انجام تعمیرات و ارائه سرویس با مناسب ترین قیمت ها و قطعات اصلی ، توسط مجرب ترین و مطمئن ترین متخصصین تحصیل کرده و با اخلاق تعمیرات لوازم خانگی در هر حوزه تخصصی (پکیج ، کولر گازی ، یخچال ، فریزر ، سایدبای ساید ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی )
۴ _ ایجاد بانک اطلاعاتی جهت کلیه مشتریان و مخاطبین گروه فن آوران سرویس ، به نحوی که هر مشتری با یکبار تماس با گروه فن آوران سرویس و ارائه یک خدمت به ایشان ، به عضویت خانواده بزرگ فن آوران سرویس در آمده و از مزایای ویژه ، گارانتی تعمیرات و تخفیف در ارائه خدمت برای کلیه لوازم خانگی خود بهره مند خواهد شد.
۵ _ در نهایت رعایت اصل پاسخگو بودن و همچنین قانون << همیشه حق با مشتری است >> به عنوان یک قانون انکار ناشدنی در گروه فن آوران سرویس پذیرفته شده است.

درباره فن آوران

ما تعمیر می کنیم / شما ارامش داشته باشید

ارتباط با ما

آدرس : تهران جنت آباد - خیابان باهنر

تلفن تماس : 02144622309