10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ

فناوران سرویس

10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ

ادمین سایت (فناوران سرویس)ادمین سایت (فناوران سرویس)
469 بازدید

call to action

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی
با ما در تماس باشید

ماشین لباسشویی یکی از پر فروش ترین لوازم خانگی ها می باشد. اما اگه گاهی به خوبی کار نمیکند و به مشکل برمیخورد که یکی از این مشکل ها میتواند نچرخیدن دیگ باشد که در ادامه به آن پرداختیم. با چند کار ساده میتوانید بهترین عملکرد را از دستگاهتان بگیرید. همیشه نکات مهم در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی جدی بگیرید. قطعا شما می توانید با رعایت اصول مراقبتی و نکات مهمی که در مقاله نکات نگهداری ماشین لباسشویی اشاره کرده ایم از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید. این اصول مهم در عین سادگی به قدری در سلامت قطعات مانند موتور ماشین لباسشویی و ماشین لباس شویی شما مهم می باشد. که در سایت برندهای معتبر رعایت این نکات ذکر شده است.
نچرخیدن دیگ ماشین لباس شویی

10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ

آنچه در این مقاله خواهیم آموخت
1) دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟

دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟

دیگ قسمتی از ماشین لباسشویی است که جایگاهی برای قرارگرفتن آب و لباس ها میباشد. دیگ از جنس استیل و ورق سیاه لعاب کاری شده میباشد. در عصر جدید جنس لباسشویی ها را از پلاستیک های مقاوم میسازند تا از زنگ زدن جلوگیری کنند. همه ما میدانیم زمانی که درب ماشین را باز میکنیم جلوی چشم ماست و لباس هارا برای شست و شو در دیگ قرار میدهیم تا شسته شود  دیگ ماشین لباسشویی همیشه به موتور متصل است تا لرزش ماشین لباسشویی کمتر کند و از صدای زیاد ماشین لباسشویی جلوگیری نمیاد.همچنین در برخی موارد مشاهده شده که دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخد و این اتفاق توسط شکستگی دیگ ماشین لباسشویی انجام میگردد.

یکی از دلایل های نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ، قفل درب یا میکروسوییچ دستگاه میباشد

یکی از مشکلات نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی قفل درب ماشین لباسشویی یا میکرو سوییچ ماشین لباسشویی میباشد. میکرو سوییچ قطعه ای است که موجب میشود هنگامی که درب ماشین لباسشویی باز است ماشین لباسشویی شروع به کار نکند. همین عمر باعث میشود در صورت خراب بودن قطعه میکروسوییچ ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند و دیگ نمیچرخد.

مسدود بودن پمپ تخلیه

یکی از مهم ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین  مسدود بودن پمپ تخلیه است . این مشکل  زمانی اتفاق می افتد که پرز یا وسیله های کوچک مثل سکه یا سنجاق یا پارچه کوچک در میسر جریان آب به داخل یا بیرون جلوگیری میکند. مسدود بودن پمپ تخلیه مشکلاتی همچون بوی بد ماشن لباسشویی را در پی دارد.

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

مشکل بارگیری در دستگاه علل دیگر نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

ماشین لباس شویی برای شست و شو لباس با استفاده از لوله های پلاستیکی  به آب شهری متصل می شود در آخر لوله های پلاستیکی در قسمت اتصال به شیر فلیتر های کوچک و صافی های قرار داده اند که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد های اضافی در آب داخل ماشین و شیر برقی استفاده می شوند .مشکل دومی که که ممکن است در بارگیری ماشین لباسشویی پیش بیاید شیر های تامین آب های خانگی است .در این مورذ ممکن است آب به داخل ماشین لباس شویی ورود نکند در این جا باید مطمئن شوید که شیر آب باز است در غیر این صورت به عوض کردن لوله ها اقدام کنید.

یکی از اساسی ترین مشکل بعدی در بارگیری دستگاه شیر برقی ماشین است که این مشکل بابت آبگیری زیاد لباس شویی می باشد این شیر در پشت لباسشویی قرار دارد

یکی از بدترین خرابی در بارگیری انسداد جا پودری ماشین است

متاسفانه  به دلیل حساسیت خانم ها در شستشو استفاده بیش از حد پودر ،باعث انسداد جا پودری در دستگاه می شود .زمانی که آب به دستگاه وارد میشود بعد از گذشتن از شیر برقی به صورت قطره های ریز وارد جا پودری میشود در داخل جا پودری شکاف های کوچکی وجود دارد که بعد از وارد شدن آب به مخزن و مخلوط با پودر کار شست و شو را انجام میدهد در این صورت اگر این شکاف های ریز گرفته شود کار آب گیری در ماشین لباسشویی انجام نمیشود. برای رفع این ایراد بهتر است این مخزن را از دستگاه در بیاورید و با فرچه ای آن را بشویید و سپس این محزن را در دستگاه قرار دهید و دستگاه را روشن کنید.

مسدود بودن فیلتر ماشین لباسشویی

در همه ماشین لباسشویی‌ها یک فیلتر در اول شیر برقی ماشین و یک فیلتر در بخش جلو و پایین دستگاه نصب می‌شود این فیلترها از وارد شدن  آشغال‌ها و رسوبات اضافی آب به داخل ماشین لباسشویی جلوگیری می‌کند بعد از گذشت زمان این فیلترهای ورودی آب مسدود میشوند بهتر است که این فیلتر ها را چک کنید و آنها را تمیز کنید تا آسیبی به دستگاه وارد نشود.

دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ

ایراد سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار علت آبکشی نکردن لباسشویی

کار این دستگاه در لباسشویی ولتاژ برق ورودی به شیر برقی را اندازه می کند این دستگاه جریان از تایمر یا برد الکترونیکی به سوئیچ فشار وارد می‌شود و سپس از این قطعه به شیر برقی می رسد

بعد از این که آب در دیگ لباسشویی به مقدارکافی رسید سوئیچ فشاری جریان را از شیر برقی قطع می‌کند و آبگیری را متوقف میکند  و  جریان به موتور هدایت شده و مرحله چرخش آغاز میشود اگر سوییچ آب مشکل داشته باشد قبل از رسیدن آب به میسر را از شیر برقی قطع شود که در این سمت  این قطعه باید عوض شود

مهمترین علل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

حال به موضوع دقت کنید که این موضوع آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و نیامدن آب درون ماشین کاملا متفاوت است که قبلا به طور مفصل به آن پرداخت شده است، عدم آبگیری درون ماشین لباسشویی میتواند نشان دهنده ی اختلال و تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی باشد .

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

بروز اختلال در تسمه موتور

تسمه یکی از مهم ترین قطعه در ماشین لباسشویی به حساب می آید که دلایل های مختلفی بابت این اختلال وجود دارد کار تسمه انتقال قدرت از موتور به دیگ ماشین لباسشویی است.

تسمه در لباسشویی بر روی پولی بزرگ و کوچک قرار گرفته و زمان روشن شدن و کار کردن لباسشویی انرژی موتور بین پولی منتقل شده و باعث میشود که دیگ لباسشویی آغاز به حرکت کند.

به مشکل خوردن تسمه یکی از شایع ترین موردی که زمان  عیب یابی در ماشین لباسشویی پیدا میشود. در زمان خرابی فقط باید تعمیر یا تعویض تسمه برای مصرف کننده انجام شود از سوی دیگر بروز برخی علائم و  نشانه ها حاکی از خرابی و نقص فنی تسمه لباسشویی است.

انواع تسمه در ماشین  لباسشویی :

1تسمه از نظر شکل به چهار دسته تقسیم میشود:

2تسمه ذوزنقه شکل روی مقطع

3تسمه ذوزنقه شکل دندانه ای در روی مقطع

4تسمه زمان که به آن تسمه دندانی هم گفته میشود

5تسمه شیاردار

دسته بندی تسمه های لباسشویی شامل ریز است:

از نظر ابعاد به A B D E 5/9M تقیسم بندی میشود برای مثال تسمه شماره Aکوچکترین سایز و بزرگترین آن M می باشد

تفاوت تسمه ها در کاربرد های آنها می باشد که به دفعات در دقیقه و توان خروجی وسیله میباشد

تعمیر تسمه ماشین  لباسشویی :

اگر مشاهده کردید ماشین لباسشویی  روشن میگردد اما دیگ شست و شو نمیچرخد احتمالا این مشکل از تسمه نشات میگیرد . این اتفاق میتواند از چند ایراد نشات بگیرد که شامل موارد زیر باشد.

 1. ممکن است تسمه پاره شده باشد
 2. امکان دارد که تسمه شل شود
 3. ممکن است تسمه جنس و کیفیت خوبی نداشته باشد

مشکل در موتور ماشین لباسشویی

وظیفه موتور ماشین لباسشویی به صورتی است که مستقیما دیگ را میچرخاند. همانطور هم که قبل تر به آن اشاره کردیم این انرژی چرخشی توسط تسمه به دیگ منتقل میشود و دیگ ماشین لباسشویی را میچرخاند. بنابراین همانطور که مشخص است یکی از مهمترین دلایل اختلال نچرحیدن دیگ ماشین لباسشویی میباشد.

1.آب پمپ نمیشود لباسشویی نمیچرخد

زمانی که لباسشویی نمیتواند آب را به داخل یا خارج پمپ کند و دوران کند.در واقع احتمال دارد که موتور مشکل داشته باشد اما اگر موتور سالم باشد احتمالا سوییچ درب به مشکل خورده است که سوییچ نزدیک درب داخل لباسشویی قرار دارد که در صورت بروز مشکل باید تعویض شود

2.آب پمپ میشود ولی ماشین نمیچرخد

فرایند شست و شو در ماشین لباسشویی مراحل مختلفی دارد یکی از بخش های این فرایند عملکرد تخلیه آب و کف میباشد این کار توسط شلنگی انجام میشود که انعطاف پذیر بوده آب را به فاضلاب منتقل میکند. در مسیر های طولانی این شلنگ توسط رابط به هم متصل میشوند اگر آب به درستی تخلیه نشود ماشین لباسشویی نمیچرخد.

3.لباسشویی لباس ها را نمیچرخاند

همزن یا آژیتاتور طوری طراحی شده است تالباس ها را قبل از شروع دوران در آب به حرکت در اورد

اگر لباسشویی نچرخد میتواند یکی از این مشکلات باشد اگر کلاچ خراب باشد احتمال باید متوجه یک ماده سیاه بر روی زمین زیر ماشین بشوید که این نشانه این است که باید کلاچ عوض شود.

4.لباس ها خشک نمی شوند

خیس ماندن لباس بعد از تمام شدن کار لباسشویی نشان دهنده ی این است که به درستی کار نمیکند علت این است که رابط موتور به مشکل خورده است. که در مارک های به صورت متفاوتی این مشکل وجود دارد

5.بروز مشکل در هر چرخه

حال اگر ماشین لباسشویی در هر دوران به طور کامل دوران نداشته باشد ممکن است موتور درایو آن خراب شده باشد که باید تعویض شود در برخی از ماشن های لباسشویی گیربکس اتوماتیک کلاج ممکن است خراب شده باشد که باید توسط تکنسین ها تعمیر گردد.

مسائل و مشکلاتی که مربوط به مسائل های لباسشویی که به طور کل به چند قسمت محدود میشوند که خیلی از مشکلات به موتور مربوط میشود این موتور میباشد که باعث میشود که قطعه های ماشین به کار افتد که داخل ماشین آب پمپ شود تا ماشین دوران کند آب تخلیه کند و لباس ها خشک شوند  .

نچرخیدن دیگ ماشین لباس شویی

10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ

چه زمانی باید دیگ را تعویض کنیم؟

همانطور که در مقاله به علت های نچرخیدن دیگ پرداختیم تمامی موارد به طور مستقیم در چرخش دیگ تاثیر داشتند اما به طور مستقیم مشکل از دیگ نبوده. در صورت مشاهده مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد نیاز میباشد که شما دیگ ماشین لباسشویی را تعویض نمایید .

1.به صدا افتادن دیگ 2.خشک نشدن لباس ها 3.نچرخیدن دیگ ماشین 4.سوراخ شدن دیگ

 

با رعایت کردن این اصول تا حدود بسیار زیادی از خراب شدن ماشین لباس شویی تان جلوگیری نمایید. البته قابل ذکر است که هر یک از قطعات ماشین لباس شویی طول عمر مفیدی دارند.

پس از سپری شدن این طول عمر بهتر است قطعه عوض گردد.این طول عمر مفید بسته به برند و کیفیت قطعه متغیر میباشد.میتوانید با خیالی راحت تمام کارهای تعمیر ماشین لباس شویی خود را به ما بسپارید. فناوران سرویس تیمی است که پس از همکاری اول تمام کارهای تعمیری خود را به آن می سپارید.

ممنون که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید.ب رای اطلاعات بیشتر به مقاله های دیگر سایت سر بزنید.

دسته بندی لوازم خانگی ماشین لباسشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

48 پاسخ به “10 تا از اصلی ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی | آموزش کامل تعمیر نچرخیدن دیگ”

 1. با سلام و خسته نباشید
  در هنگام انجام فرآیند شستشو از داخل محفظه صداهای نامتعارفی به گوش میرسه مشکل مطمئنا از دیگه یا چیز دیگه ای هم می تونه باشه

  1. سلام واحترام
   بله جناب یلدایی صدای نا متعارف برخی از اوقات باعث نچرخیدن دیگ میشود یا شکستگی دیگ ماشین لباسشویی می باشد
   برای تعمیر ماشین لباسشویی شما میتوانید در سایت فناوران سرویس از راههای ارتباطی درخواست اعزام تعمیر کار ماشین لباسشویی بدهید

 2. سلام ببخشید دیگ ماشین لباسشویی من نمیچرخه ماشین لباسشویی من روشن میشه اما دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخه

  1. سلام جناب عبداللهی
   نچرخیدن دیگ علت های زیادی میتواند داشته باشد اعم از موتور یا تسمه یا شفت بلبرینگ باشد
   در صورتی که مایل به تعمیر بودید با فناوران سرویس تماس بگیرید

 3. سلام
  ببشخید من چندین بار تعمیرکار اومده خونمون دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخیده موتور برده اما ی ماه بعد دوباره همین مشکل پیش میومده و دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخیده مشکل از چیه؟ و لطفا یه راه حلی بگین کمکم کنید دیگ نیاز به تعمیر نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی نداشته باشم

  1. سلام سرکار خانم
   ایراد های نچرخیدن دیگ میتواند از موتور یا درام یا تسمه و یا در ست تعمیر نشدن قطعه مورد نظر است
   فناوران سرویس مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شما را بر طرف میکند

 4. با سلام جنس دیگ ماشین لباس شویی در برند های مختلف متفاوته؟
  در صورت متفاوت بودن بهتره از چه جنسی باشه؟

  1. سلام جناب حسینی
   بله معمولا لباسشویی قدیمی قسمت بیرونی دیگ از لا اب یا فلز استیل اسفاده میشد
   ولی امروزه برای توجیه اقتصادی تولید کننده از دیگ های پلاستیکی که اسیب پذیری بیشتری هم دارند
   مثل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی .

 5. تا جایی که من میدونم میکروسوییچ یه قطعه الکتریکیه.خرابی میکروسوییچ چه ربطی به نچرخیدن دیگ داره؟

  1. سلام و احترام
   بله دوست عزیز یکی از علت های نچرخیدن دیگ میتواند از خرابی میکروسوییچ باشد
   که برنامه شروع بکار نمیکند

 6. سلام قربان
  من ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی دارم دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخه ینی دستگاه روشن میشه صفحه کیلیداش هم میاد اما شروع به کار نمیکنه
  دلیلش چیه؟ میشه زوودتر درستش کنین؟

  1. سلام جناب اوستا زاد
   برای تعمیر نچرخیدن دیگ لباسشویی میتوانید از طریق راههای ارتباطی سایت مثل ثبت ادرس و یا تماس با مجمومه فناوران سرویس حاصل فرمایید

 7. سلام دوستان میشه یکی راهنمایی کنه اگر ماشین لباسشویی اون دیگ داحلش نمیچرخه باید چ کار کرد

  1. سلام وقت بخیر
   اول با دست چک کنید ببنید دیگ میجرخه یا نمیچرخه
   بعد ببینید درب دستگاه درست بسته میشود و قفل میشود
   چون باز کردن قطعات فوق برای نچرخیدن دیگ بحث تخصصی میباشد پیشنهاد میکنیم
   با قناوران سرویس تماس یگیرید تا تعمیر کار برای شما اعزام شود

 8. با سلام و خسته نباشید
  دیگ ماشین لباس شویی منزل دچار شکستگی و در نهایت تعویض شده.بعد از تعویض چرخش دیگ ماشین لباس شویی انجام نمیشه.جنس دیگی هم که استفاده کردن به نظر مطلوب نبوده.مشکل چیه؟

  1. سلام و احترام
   برخی از اوقات نچرخیدن دیگ علت های فراوانی دارد و یا شاید تعمیر کار در نحوه تشخیص عیب اشتباه کرده.

 9. برای عیب یابی دقیق مشکل نچرخیدن دیگ راهکاری وجود داره یا عیب یابی باید حتما توسط تکنسین حرفه ای انجام بشه؟

  1. سلام و عرض ادب
   خرابی و نچرخیدن دیگ در طولانی مدت امری اجتناب ناپذیر است
   ولی راههایی هست برای جلو گیری از این اتفاق نچرخیدن دیگ مثل سنگین ریختن داخل سبد بلاسشویی

  1. سلام عرض ادب
   بله دوست عزیز اختلال در چرخیدن در طولانی مدت باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
   باعث خرابی قطعات فیزیکی داخل کابین می شود

 10. ماشین لباس شویی منزل خراب شده بود و مشکل نچرخیدن دیگ داشت.با تماس با تیم فناوران سرویس تو سریع ترین زمان با بالاترین کیفیت دستگاه تعمیر شد و وظیفه خودم دونستم که از شما و تیمتون تشکر کنم.

  1. سلام وقت بخیر
   سپاسگذارم از جنابعالی بابت درمیان گذاشتن مشکلتون با فناوران سرویس امیدواریم توانسته باشیم که مشکلتون را طبق میل شما حل کرده باشیم

 11. سلام مشکل اصلی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیه؟ من الان چندین بار هست که از موتور تا میکروسوییچ و بقیه موارد دادم تعمیر اما بازم دیگ نمیچرخه

  1. سلام وقت بخیر
   احتمالا شما برای تعمیر نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی از تعمیر کار خوب استفاده نکردین
   میتوانید از طریق پنل فناوران سرویس اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی انجام بدید

 12. از علل خرابی ماشین لباس شویی خرابی تسمه موتوره.میخواستم بدونم در صورت خرابی تسمه موتور این قطعه باید تعویض بشه یا قابل تعمیره؟

  1. سلام وقت بخیر
   از علل خرابی تسمه موتور میتوان از نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی نام برد
   بله حتما باید تعویض بشه

 13. با سلام و عرض ادب
  ماشین لباس شویی ما حتی آب رو هم پمپ نمیکنه چه برسه به چرخش دیگ. باید چیکار کنم در این شرایط؟

  1. سلام و احترام
   اول از اینکه برای نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شما چه برندی هست
   در مرحله دوم تست قطعات امری تخصصی میباشد
   که باید با مجمومه فناوران سرویس هماهنگ کنید

 14. سلام و خستته نباشید
  ممنون بابت محتوای کامل و دقیقتون ممنون میشم برای من تعمیرکار بفرستید نمیدونم چجوری با شما تماس بگیرم . من هم مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دارم

  1. سلام اقای معین نیا
   از طریق شماره های تماس که در داخل سایت نوشته شده ویا از طریق ثبت درخواست مشکلتون مثلا نچرخیدن دیگ ثبت کنید

 15. همونطور که در مقاله اشاره کردید 4 مدل تسمه از نظر شکل ظاهری داریم
  بهترین عملکرد مربوط به کدوم تسمست؟

 16. سلام ببخشید دیگ ماشین لباسشویی من بعد از روشن کردن چن دور میچرخه بعد متوقف میشه امما تایمر ماشین لباسشویی که روی صفحه نمایشه روشن ممیمونه و به زمان گرفتن و شمردن ثانیه ادامه میده

  1. سلام عرض ادب
   احتمالا علت درست نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شما به خاطر عدم کار کرد موتور میباشد
   ولی باید برد دستگاه توسط تعمیر کار تست شود

 17. سلام
  من تازه ال جی خریدم برا جهیزیمه دو ماهه ازش استفاده میکنم اما دیگش نمیچرخه واقعا آبروم داره میره میشه بگید باید چ کار کنم زنگ زدم نمایندگی برا گارانتی قبول نمیکنن میشه تعمیرکاراتون بفرستین و بگین چقدر میشه هزینه تعمیر نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

  1. سلام وقت بخیر خانم
   برای تعمیر نچرخیدن دیگ لباسشویی ابتدا باید تمامی قطعات چک شو
   شما باید برای اعزام تعمیرکار از طریق سایت یا تماس تلفنی مجمومه فناوران سرویس حاصل فرمایید

 18. سلام وقتی ماشین لباسشویی روشن میکنم ی صدایی شبیه به زور زدن موتور میاد و دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخه میشه کمکم کنید بگید این صدا و مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی برای چی میتونه باشه؟

  1. سلام و عرض ادب
   برای اینکه مطمئن بشید برای چرخیدن یا نچرخیدن دیگ
   در مرحله اول باید از گیرپاژ نبودن دستگاه مطمئن باشید
   در مرحله دوم باید موتور را چک کنید که تخصصی است باید تعمیر کار ماشین لباسشویی راهنمایی بگیرید

 19. با سلام و ارادت عمر مفید دیگ ماشین لباس شویی چقدره و پایان این عمر مفید می تونه باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباس شویی باشه؟

  1. سلام و احترام
   نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی فقط بستگی به کارکرد شما داره
   و خرابی امری اجنتاب ناپذیر است

 20. سلام ببخشید
  من دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخیدن نمیکنه یکی بهم گفت چن بار درو باز کن ببند بعد امتحان کن ی چن وقت بعد از بازو بسته کردن در ماشین لباسشویی شروع به کار و چرحیدن دیگ میکرد اما الان دیگ این اتفاق نمیفته

  1. سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز بعضی وقت ها نچرخیدن دیگ میتواند از میکروسوییچ درب باشد باید قطعه مورد نظر باید تعویض شود

 21. با سلام و خسته نباشید
  مشکل من بر عکس نچرخیدن دیگ ،سرعت بسیار بالای چرخش دیگ در هنگام فرآیند شستشو می باشد
  نگران کنندست یا خیر؟

  1. سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله همینطور که نچرخیدن دیگ لباسشویی باعث ایراد میباشد سریع چرخیدن هم میتواند خطر ساز باشد
   اگر بدونه کنترل این اتفاق می افتد می افتد مشکل از تاخو موتور می باشد

 22. می تونم بگم سپردن تعمیرات ماشین لباس شویی و بقیه لوازم خونه به فناوران سرویس یکی از بهترین تجربه هایی بود که داشتم.ممنونم از شما و تیم خوبتون

  1. سلام عرض ادب احترام
   متشکرم از اعتماد شما به تیم فناوران سرویس
   امیدواریم بتوانیم در اینده هم به شما خدمت رسانی کنیم

 23. سلام و خسته نباشید
  در ماشین لباسشویی قدیمی 7 کیلویی زیرووات ما دیگ آبگیری میکند پر میشه نمیچرخه (البته دیگ و اینور و آنور میکنه اما نمیتواند کامل بچرخاند) اما در حالت خشک کن میچرخه تخلیه هم میکنه.
  نا گفته نماند که وقتی لباس کمتر از 3 کیلو می اندازیم همه چیزش درست کار میکند.
  مشکل از کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت