تعمیر یخچال فریزر

علل های تعمیر یخچال فریزر

همان طور که می دانید یخچال فریزر یکی از پیچیده ترین لوازم خانگی محسوب می شود. همچنین این محصول به صورت شبانه روزی در حال کار کردن و فعالیت است و به همین خاطر ممکن است سریع تر از سایر لوازم خانگی دچار مشکل شود. یخچال و فریزر ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر داشته باشند که از جمله این علت ها می توان به مشکل خنک کننده، مشکل یخ زدایی، سیم کشی معیوب، شکستگی صفحه تخلیه، جرقه ناشی از سوکت، مشکل بسته شدن درب، مسدود شدن تخلیه و … اشاره کرد. در ادامه به بررسی دلایل خراب شدن و تعمیر یخچال فریزر می پردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های فناوران سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های مجموعه فناوران سرویس باتجربه و خبره هستند و به صورت دوره ای خود را به روز کرده و با جدیدترین مدل های لوازم خانگی آشنا هستند.

گارانتی خدمات

فناوران سرویس با ارائه گارانتی خدمات خود ، باعث ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان می شود برخلاف دیگر رقبای این حوزه.

سرعت در ارائه خدمات

ما مفتخریم که در کمتر از 24 ساعت به درخواست شما رسیدگی کنیم و در انجام خدمات شما بشتابیم.

هزینه های منصفانه

تمام هزینه هایی ک شما متقبل خواهید شد در کمال انصاف خواهد بود و تماما پس از پایان کار پرداخت خواهید کرد.

اولویت با تعمیر خدمات

از آنجایی که تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما می کند اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد اولویت با تعمیر است و سپس تعویض با قطعه اورجینال.

با فناوران سرویس نگران تعمیرات یخچال خود نباشید

چه زمانی باید یخچال فریزر را تعمیر کرد؟

همان طور که گفته شد یخچال و فریزر لوازمی هستند که به صورت شبانه روزی کار می کنند و به ندرت از برق کشیده می شوند؛ همین مسئله موجب شده تا این وسایل سریع تر از سایر لوازم خانگی دچار خرابی و مشکل شوند. در ادامه به بررسی مهم ترین دلایل خرابی یخچال فریزر و نحوه تعمیر آن می پردازیم.

فردی درحال برسی یخچال فریزر
پیدا کردن مشکل هود و تعمیر آن

خالی شدن گاز آن که نیاز به سرویس یخچال فریرزر دارد

نخستین مسئله که ممکن است موجب خراب شدن و از کار افتادن یخچال شما شود، خالی شدن گاز آن است. زمانی که یخچال شما به خوبی سرد نشود یا مواد غذایی داخل آن با سرعت بیشتری خراب شوند می توانید اطمینان حاصل کنید که گاز یخچال فریزر خالی شده است. خالی شدن گاز اغلب به علت وجود سوراخ در لوله های مخصوص گاز در پشت یخچال است؛ در این زمان گاز به بیرون نشتی می کند.

از علائم کمبود گاز در یخچال می توان به برفک زدن دهانه اوپراتور و گرم شدن کمپرسور اشاره کرد. در این زمان شما باید سریعا با یک تعمیرکار یخچال تماس بگیرید و از او بخواهید یخچال فریزر شما را بررسی کند و در سریع ترین زمان ممکن نشتی لوله ها را برطرف کرده و گاز یخچال را پر کند.

مردی درحال شارژ کردن یخچال فریزر
مشکلات متعدد به وجود آمده برای هود آشپزخانه

نشت آب از زیر یخچال که نیاز به تعمیر یخچال فریرز دارد

مسئله بعدی که ممکن است موجب خراب شدن یخچال شما شود، نشت آب است. این مشکل یکی از رایج ترین مسائل در یخچال فریزر ها می باشد. اغلب این مشکل به علت مسدود شدن زهکشی مربوط به یخ زدایی یا انسداد لوله های آب ایجاد می شود. قسمت مربوط به تخلیه یخچال فریزر ممکن است به وسیله غذا مسدود شده باشد و همین مسئله موجب نشتی آب به بیرون می شود.

در این زمان شما می توانید زهکشی دستگاه را با استفاده از آب گرم شستشو دهید. البته دقت داشته باشید اگر زباله ها زیاد باشند شما نیاز به برداشتن آن ها به وسیله دست خواهید داشت. البته در طول مدت تمیز کردن لوله ها حتما یخچال را از برق بکشید. همچنین برای یافتن علت نشتی می توانید لوله های آبرسانی را بررسی کنید تا از عدم وجود نشتی مطمئن شوید.

سرد بود بیش از اندازه

مسئله بعدی که ممکن است شما را نیازمند تعمیرات کند، سرد بودن بیش از حد یخچال فریزر است. برخی اوقات ممکن است دمای یخچال شما بیش از حد کم شود و این مسئله موجب یخ زدن مواد غذایی داخل آن خواهد شد.  ممکن است این مسئله دلایل مختلفی داشته باشد؛ از جمله این دلایل می توان به خراب شدن سنسور محیطی، خرابی ترموستات یخچال، صدمه دیدن برد الکتریکی، کم و زیاد بودن گاز یخچال و… اشاره کرد.

فردی درحال تعمیر یخچال
روشن نشدن هود و بررسی علت آن

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

برای این که ببینید مشکل دقیقا چیست بهتر است به یک تعمیرکار یخچال فریزر زنگ بزنید و از او بخواهید یخچال شما را به طور کامل بررسی کند و مشکلات مربوط به آن را از بین ببرد. البته ممکن است سرد شدن بیش از حد یخچال شما به خاطر فعالیت شبانه روزی آن نیز باشد. شما می توانید کمی به ان استراحت دهید. اگر یخچال شما خود به خود درست شد متوجه خواهید شد که مشکل از یک سره کار کردن بوده و اگر درست نشد باید از تعمیرکار کمک بگیرید تا مشکل اصلی را پیدا کنید.

دقت داشته باشید شما می توانید از متخصصان فناوران سرویس برای تعمیر یخچال فریزر خود کمک بگیرد. همچنین تعمیرکاران این مجموعه می توانند به  تعمیر ماکروفر ال جی نیز بپردازند و به راحتی امور مربوط به تعمیرات را انجام دهند.

خانمی در حال دیدن یخچال که چه چیزی بردارد
اعتماد به تعمیرکار مناسب برای رفع مشکلات مربوط به هود آشپزخانه

زیاد برفک زدن یخچال

مسئله بعدی که ممکن است باعث شود یخچال فریزر شما به تعمیر نیاز پیدا کند، برفک زدن بیش از حد آن است. برخی اوقات ممکن است درون یخچال و فریزر شما به میزان زیادی برفک جمع شود؛ این مسئله می تواند تمامی مواد غذایی را احاطه کرده و کار شما را بسیار دشوار کند. این مسئله ممکن است به علت چفت نشدن در فریزر شما اتفاق بیوفتد. زمانی که در چفت نمی شود، ممکن است هوای مرطوب به داخل آن نفوذ کند و به میزان زیادی برفک درون آن ایجاد کند.

بهتر است همیشه از بسته شدن کامل درب فریزر اطمینان حاصل کنید. همچنین برخی اوقات ممکن است به علت خرابی گاز فریزر برفک زیادی درون آن ایجاد شود. بهتر است برای این که بتوانید به درستی علت یخ زدگی را پیدا کنید از متخصصان فناوران سرویس کمک بگیرید. این افراد همچنین می توانند به تعمیر اجاق گاز نیز بپردازند.

زمانی که درب یخچال به طور کامل بسته نمیشود که نیاز به تعمیر یخچال فریرز دارد

برخی اوقات ممکن است درب یخچال یا فریزر شما به طور کامل بسته نشود. در این زمان شما باید سریعا علت را پیدا کنید و به تعمیرکاران یخچال زنگ بزنید و از آن ها بخواهید مشکل شما را حل کنند. برخی اوقات ممکن است این اتفاق به خاطر چسبندگی درب یخچال به قاب درونی آن باشد. همچنین برخی مواقع احتمال دارد پلاستیک دور درب یخچال دچار آسیب شده باشد و نگذارد در به طور کامل بسته شود.

مسئله بعدی که ممکن است موجب شود درب یخچال شما بسته نشود، تراز نبودن یخچال است. در صورتی که یخچال شما به درستی روی زمین قرار نداشته باشد، درب آن بسته نخواهد شد. همچنین برخی اوقات مشکل از واشر درب یخچال است. شما می توانید برای از بین بردن این مشکل از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید.

طبیعی نبود صدای موتور

برخی اوقات ممکن است موتور یخچال شما صدایی غیر طبیعی از خود تولید کند؛ این مسئله نشان دهنده وجود مشکل است. یکی از مهم ترین دلایل صدای موتور یخچال تراز نبودن آن است اما اگر در صورت تراز کردن باز هم صدا قطع نشده بود بهتر است به دنبال دلیل دیگری باشید. برخی اوقات نیز ممکن است اتصالات موتور به درستی در سر جای خود قرار متصل نشده باشد؛ این مسئله می تواند منجر به تولید صدای بسیار ناخوشایندی از یخچال شود.

در یخچال فریزری که باز است
پیدا کردن علت مکش ضعیف هود آشپزخانه و رفع آن

همچنین موتور فن تبخیر یخچال نیز به دلیل فرسودگی بیش از حد برخی اوقات صدای بسیار بلندی از خود تولید می کند که می تواند برای شما آزار دهنده باشد. دقت داشته باشید برای تعمیر یخچال خود و موتور آن بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید و به هیچ عنوان سر خود دست به تعمیر نزنید.

فن یخچال به خوبی کار نمیکند

مسئله بعدی که موجب می شود یخچال و فریزر شما به تعمیر نیاز داشته باشد، عدم عملکرد درست فن یخچال است. برخی اوقات ممکن است فن یخچال شما با صدای زیاد کار کند و این مسئله موجب سلب آسایش شما می شود. همچنین عدم عملکرد مناسب فن ممکن است باعث ایجاد بوی بد داخل یخچال شود. این مسئله اغلب به علت فرسوده شدن فن ها و عدم کارایی مناسب آن ها اتفاق می افتد. شما می توانید برا تعمیر فن یخچال خود از کارشناسان فناوران سرویس کمک بگیرید. این کارشناسان علاوه بر یخچال و فریزر به تعمیر ماشین لباسشویی نیز می پردازند.

مردی درحال تعمیر یخچال فریزر
بررسی کامل اجزای هود
مردی درحال تعمیر موتور یخچال فریزر
تعمیر هود آشپزخانه توسط متخصصین

کارکردن یک سره یخچال

همان طور که گفته شد یخچال و فریزر از جمله لوازمی هستند که به صورت شبانه روزی به کار مشغولند. این مسئله ممکن است موجب خراب شدن آن ها شود. عر چه که یخچال و فریزر شما بیشتر کار کند، احتمال خراب شدن آن بالاتر خواهد رفت. شما نمی توانید فریزر و یخچال را برای مدت طولانی از برق بکشید زیرا ممکن است به چرخه سرمای مواد موجود در آن ها لطمه بزنید و مواد غذایی را خراب کنید. بنابراین در صورت خرابی بهتر است سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

تعمیر یخچال فریزر به صورت تخصصی

همان طور که گفته شد در زمان خراب شدن یخچال و فریزر بهتر است سر خود اقدام به تعمیر آن ها نکنید. سعی کنید در اسرع وقت با تعمیرکاران حرفه ای تماس بگیرید و مشکل خودتان را برای آن ها شرح دهید تا بتوانند به شکل مناسب برای رفع مشکل شما اقدام کنند. کارشناسان و تعمیرکاران فناوران سرویس در زمینه تعمیر یخچال فریزر و انواع دیگر لوازم خانگی فعال هستند و شما می توانید به راحتی از آن ها برای تعمیر محصولات خود استفاده کنید و از کیفیت کار آن ها مطمئن باشید. هدف اصلی این شرکت همواره جلب رضایت مشتری بوده و برای دستیابی به آن از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

مراحل انجام کار

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین تخصیص می دهند.

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.

نظرات مشتریان