تعمیر اسپرسو ساز

تعمیر دستگاه اسپرسوساز

اگر جزو طرفداران اسپرسو هستید، حتماً در منزل شما یک دستگاه اسپرسوساز نیز وجود دارد. دستگاه اسپرسو ساز ممکن است  به دلایل مختلف دچار عیب و نقص شود. اگر به هر دلیلی، دستگاه دچار آسیب شد باید نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید. در این مطلب به بررسی دلایل نیاز تعمیر اسپرسوساز می پردازیم.

عیب یابی و تعمیر اسپرسوساز

آیا دستگاه اسپرسوساز دارید؟ اگر اینطور است، از این دستگاه می توانید استفاده های متعددی داشته باشید. با دستگاه اسپرسوساز می توانید هر زمان که بخواهید اسپرسوی خود را درست کنید! به همین دلیل است که داشتن دستگاه اسپرسوساز باعث صرفه جویی زیادی در هزینه ها می شود، چون دیگر لازم نیست برای تهیه اسپرسو به کافی شاپ بروید.

ویژگی های فناوران سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های مجموعه فناوران سرویس باتجربه و خبره هستند و به صورت دوره ای خود را به روز کرده و با جدیدترین مدل های لوازم خانگی آشنا هستند.

گارانتی خدمات

فناوران سرویس با ارائه گارانتی خدمات خود ، باعث ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان می شود برخلاف دیگر رقبای این حوزه.

سرعت در ارائه خدمات

ما مفتخریم که در کمتر از 24 ساعت به درخواست شما رسیدگی کنیم و در انجام خدمات شما بشتابیم.

هزینه های منصفانه

تمام هزینه هایی ک شما متقبل خواهید شد در کمال انصاف خواهد بود و تماما پس از پایان کار پرداخت خواهید کرد.

اولویت با تعمیر خدمات

از آنجایی که تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما می کند اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد اولویت با تعمیر است و سپس تعویض با قطعه اورجینال.

سرویس و تعمیرات اسپرسوساز

دستگاه اسپرسوساز به گونه ای مستحکم ساخته شده است و دوام و ماندگاری طولانی مدتی دارد. با این حال، پس از استفاده زیاد ممکن است که متوجه مشکل در دستگاه اسپرسوساز شوید. وقتی متوجه شدید که مشکلی وجود دارد، باید سریعاً سراغ تعمیر دستگاه بروید. دستگاه های اسپرسوساز خیلی پیچیده هستند. اگر خودتان سعی کنید دستگاه را تعمیر کنید، متوجه خواهید شد که واقعاً کار بسیار سختی است. حتی ممکن است که وقتی می ‌خواهید دستگاه اسپرسوساز را تعمیر کنید، آسیب بیشتری به آن وارد کنید. بنابراین، از تعمیرکاران مجرب باید برای تعمیر دستگاه کمک بگیرید. تعمیر دستگاه را باید به حرفه ای ها بسپارید.

شخصی درحال تعمیر دستگاه اسپرسوساز
تعمیر پکیج دیواری توسط متخصص

دلایلی که باعث میشود ما به سمت تعمیر اسپرسوساز برویم؟

دستگاه اسپرسوساز از قطعات مختلف ساخته شده است و ساختار نسبتاً پیچیده ای دارد. بنابراین، این دستگاه ممکن است که در صورت عدم استفاده درست دچار آسیب و مشکل شود. اگر دستگاه دچار عیب و ایراد شده باشد باید در اسرع وقت ان را تعمیر کنید. اگر دستگاه اسپرسوساز شما دچار مشکلات زیر شده است با مجموعه فناوران سرویس تماس بگیرید. تعمیر سایر لوازم خانگی مانند تعمیر هود را هم می توانید به کارشناسان و تعمیرکاران این مجموعه بسپارید. از دلایل نیاز به تعمیر دستگاه اسپرسوساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • علت روشن نشدن اسپرسوساز

آیا دستگاه اسپرسوساز یک مرتبه خاموش شده و دیگر روشن نشده است؟ دستگاه اسپوسو ساز ممکن است که با مشکل روشن نشدن مواجه شود. اول از همه، پریز برق ‏و اتصالات را بررسی کنید. مشکل روشن شدن دستگاه می تواند به دلایل مختلف رخ دهد.

نوعی دستگاه اسپرسوساز
علل مختلف برای خرابی پکیج

یکی از دلایل روشن نشدن اسپرسوساز این است که حسگر حرارتی ترموستات باعث قطع برق شده است. البته، برخی از اسپرسوسازها به علت مشکل در حسگر حرارتی دیگر روشن نمی شوند. گاهی اوقات، قطع فیوز نیز می تواند علت روشن نشدن دستگاه باشد. تعمیرکار پس از مراجعه به منزل شما جهت تعمیر اسپرسوساز، علت روشن نشدن اسپرسوساز را مشخص می کند. پس از مشخص شدن علت عیب اسپرسوساز، اقدامات لازم توسط تعمیرکار جهت رفع مشکل دستگاه صورت می گیرد.

  • چرا اسپرسوساز سروصدای زیادی ایجاد میکند؟

هنگام کار با دستگاه اسپرسوساز متوجه سروصدای زیاد و نابهنجار دستگاه شده اید؟ صدای نابهنجار دستگاه می ‏تواند ناشی از دلایل مختلف باشد.‏ از دلایل ایجاد سروصدا در دستگاه اسپرسوساز می توان به جدا شدن پمپ از اسپرسوساز، عدم وجود آب در مخزن دستگاه و پر بودن بیش از اندازه مخزن اشاره کرد. این مشکل به دلیل آسیب قطعات مختلف دستگاه نیز رخ می دهد. تعمیرکار پس از بررسی دستگاه، علت ایجاد سروصدا در دستگاه اسپرسوساز را مشخص می کند.

  • گرم نماندن نوشیدنی که باعث میشود آن را تعمیر کنیم

گاهی اوقات ممکن است که نوشیدنی در دستگاه گرم باقی نماند. خرابی قسمت های مختلف دستگاه ممکن است که علت گرم نماندن نوشیدنی باشد. المنت یکی از قطعات دستگاه است که در گرم نگه داشتن قهوه نقش مهمی دارد. اگر این قطعه آسیب ببیند، نوشیدنی در دستگاه گرم باقی نمی ماند. اگر هر کدام از قسمت های دستگاه آسیب دیده باشد، تعمیرکار در کوتاه ترین زمان عیب آن را برطرف خواهد کرد.

فردی درحال برسی دستگاه اسپرسوساز
پیدا کردن مشکلات مرتبط با پکیج

جهت تعمیر لوازم خانگی خود از طریق شما تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.فناوران سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و دارای زبده ترین متخصص مربوط به مارک و نوع وسیله شما میباشد

  • جا ماندن تفاله قهوه در فنجان اسپرسو

آیا داخل فنجان اسپرسوساز تفاله وجود دارد؟ ‏یکی از دلایل جا ماندن تفاله قهوه در فنجان، مشکل در فیلتر دستگاه اسپرسوساز است. بهترین راه حل برای رفع مشکل جا ماندن تفاله در فنجان اسپرسوساز، عیب یابی و رفع مشکل فیتر دستگاه است. بنابراین، در صورتی که فیلتر دستگاه خراب شده باشد، باید تعویض شود. تعویض دستگاه اسپرسوساز باید توسط کارشناسان مجرب صورت بگیرد.

درون یک دستگاه اسپرسوساز
تنظیم کردن دمای پکیج دیواری

تعمیر دستگاه قهوه ساز درب محل

در صورتی که دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز خراب شده است، باید در اسرع وقت تعمیر شود. شما می توانید از خدمات تعمیر اسپرسو ساز در منزل استفاده کنید. یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تعمیر دستگاه درب منزل، مجموعه فناوران سرویس است. در صورت ثبت درخواست شما، بهترین تعمیرکاران توسط مجموعه فناوران سرویس برای تعمیر و رفع عیب یابی دستگاه به منزل شما مراجعه می کنند. بنابراین، تعمیرکار با مراجعه به منزل شما، مشکل و عیب دستگاه را پیدا می کند و در سریع ترین زمان دستگاه را تعمیر می کنند.

در صورت ثبت درخواست در وبسایت، تعمیرکار دستگاه در کوتاه ترین زمان به منزل شما مراجعه می کند. تعمیر دستگاه اسپرسوساز درب منزل می تواند با مزایایی همراه باشد. با استفاده از خدمات تعمیر درب منزل، دیگر لازم نیست که وقت اضافی برای رفتن به تعمیرگاه را هدر دهید. یکی از مزایای دریافت خدمات غیرحضوری، رهایی از ترافیکی است که باید برای رسیدن به تعمیرگاه طی کنید.

بنابراین، با تعمیر دستگاه اسپرسوساز درب منزل در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید و دیگر لازم نیست که در ترافیک سنگین منتظر بمانید. تعمیرکاران فناوران سرویس می توانند تعمیر پکیج دیواری را نیز به خوبی انجام دهند. پس اگر لوازم خانگی منزل شما دچار عیب و نقص شده است، از خدمات تعمیر درب محل فناوران سرویس استفاده کنید.

هزینه تعمیر اسپرسوساز

در صورتی که از بازه زمانی گارانتی دستگاه اسپرسوساز گذشته باشد، باید هزینه اضافی برای تعمیر آن پرداخت کند. هزینه تعمیر اسپرسوساز به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه تعمیر دستگاه این است که به چه علت آسیب دیده است. همچنین، ابزار مورد نیاز و قطعات لازم برای تعمیر دستگاه در افزایش یا کاهش هزینه تعمیر آن تاثیر گذار است.

دستگاه اسپرسوساز کوچک
داغ نشدن پکیج دیواری

کارشناسان مجموعه فناوران سرویس بعد از انجام بررسی های لازم، شما را از هزینه تعمیرات مطلع می کنند. بنابراین، در صورت موافقت با هزینه می توانید از خدمات مجموعه فناوران سرویس استفاده کنید. فناوران سرویس، خدمات مربوط به رفع عیب و تعمیر ماکروفر را با نیز با بهترین نرخ و به بهترین شکل ارائه می دهد.

مراحل انجام کار

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین تخصیص می دهند.

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.

نظرات مشتریان